Strata veľkého TP

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

K.petrik
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 17.05.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Strata veľkého TP

Príspevok od používateľa K.petrik »

Ahojte, pravdepodobne som stratil veľký TP pri domácom upratovaní a je možné, že som ho nechtiac vyhodil so smetím :( ak ho nenájdem budem si musieť vybaviť nový... A teraz otázka.... Auto je prihlásené v KE, kde mám trvalý pobyt, ale dlhodobo som v NR kvôli práci. Je možné požiadať o nový (duplikát) v NR? Neviem sa poriadne dopátrať k info na internete... Ďakujem :300f:
speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedy123456 »

Ahoj

Keď si častejšie v Nitre tak sa treba ísť spýtať priamo k policajtom oni ti skôr povedia ako máš postupovať, ako tu čakať na odpoveď.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Na 99% pochodíš iba v mieste vydania TP, tz v Košiciach. Aj odhlášku a zmeny v TP vozidla neurobíš v Nitre na krajskom úrade, ale iba na Piaristickej na vŕšku. Prihlásiť áno, ale ďalšie úkony iba tam, kde je OMV registrovane, DI PZ príslušného okresu. Ak sa mýlim, daj informácie pre fórum.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Treba isť na ODI v mieste bydliska a vypísať čestné vyhlásenie o strate OEV. Vydajú ti nový na počkanie... :coffe:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Alebo posli splnko niekomu znamemu do kosicoch nech ti to vybavi.
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

V podstate ho nepotrebujes pokym mas STK, ak pojdes auto predat, aj tak pojdes do KE to odhlasit a vtedy poziadas o novy, len ta STK je problem.. Inak by si ho ani nepotreboval...
aundy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 20.04.2017 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aundy »

povedal by som, že vybavenie nového nie je až taký problém a neviem, nespoliehal by som sa na to, že ho momentálne nepotrebujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných