VW Passat B8 7/2015

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

crazystar napísal: Mne len ide o to, že je to r.v. 2015 / 7 mesiac, ak by to bola nejaká skladačka po búračke tak by to nemalo byť v servisnej histórii ? Pochybujem, že by to dal robiť niekomu do garáže v dielni.


kupis si auto po 2 3 rokoch ti ho niekto narazi.dostanes od pojistovne slusne prachy cize auto uz chces vymenit.nepoznam nikoho kto by to dal do autorizaku ak sa to da za polovicu.opravis a predas alebo niekto kupi uz havarovane opravi preda.nikdy o tom zaznam nebude.

zavolaj niekomu kto ma merac hrubky laku alebo magnetku z chladnicky.ziaden profik bez toho obhliadat auto nejde.fotky z KO si nepozeral?aj tam to je poznat.bazare ktore predavaju luxusne auta nedovoluju bodkovat meracom hrubky laku tak sa uzivaju magnetky.tak to robia nemci.maju zistene ako ktora magnetka drzi a ak nepodrzi na plechu tak je tam git.
focuskombi1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 23.09.2004 23:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa focuskombi1 »

Auto z talianska je take iste ako od hocikadial z eu. Zalezi na cloveku ktory ho mal a ako sa on staral. Z IT je vyhoda ze je to teplejsie podnebie malo zima ziadna sol....
Ak ste si preverili km este by som doporucil prehliadku v servise pred kupou. A ak to predava firma aby bolo auto z odpoctom dph teda s vycislenou dph.
Predpokladam ze auto je z operativneho lizingu a teda bolo kupovane s odpoctom dph.
Drzim palce pri kupe....
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Robili sme rocnu 3ku octaviu po havarii v garazi a nikde o tom zaznam nie je, myslite si, ze slovo garaz znamena co? Jednu 13tku kluc a polamanu racnu? Ze vsade po oprave je centimeter gitu? Ze nema alebo nevie?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

easyridersvk napísal:auta maju diely a vybavu podla "podnebia". napr. iny ma vyfuk fiat bravo pre taliansky trh a iny pre nas atd atd atd.... to ze to v taliansku nehrzdavie neznamena ze u nas ho nezozere hrdza do 5tich rokov.

Mal som Fiat z talianska, 200 tkm ked prišiel a ani štipka hrdze.

Jediny problem je uz spomenuté nevyhrievanie. Ani prv na vodu ani sedačky.. :-\


Btw : uz sa stavaju aj nove vw? Lebo vo viem, tak od cca 2013 modely (nove, nie odpredaje) vraj uz nejde stačiť..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

coze ? asi si sa chcel opytat ci sa uz stáčajú aj nove VW, tak

http://imageshost.eu/images/2019/01/24/ ... efault.png




>> zavolaj niekomu kto ma merac hrubky laku alebo magnetku z chladnicky.

coze ? Pozri, po buracke kupim dvere, strechu, prahy z nejakeho neklepnuteho vozu... odstrihnem, navarim, vymenim, mozes merat s hentym pristrojom, nameras fabricke hodnoty a budes usmiaty ze ake nadherne auticko.

Takto sa buracky predsa neodhaluju, vrchna vrstva laku koldokola na karoserii ? To je take "uzivatelsky proficke".
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Kupovanim dielov z vrakovisk a ešte vo farbe koľko bude čakať pol roka? To robia tak slováci česi a poliaci.a ešte to potom tak krásne vyzerá kapota obita od kameňov a blatník len sem tam.ten čo hľadá vždy nájde kde to bolo robené.
Naposledy upravil/-a seven549 v 24.01.2019 22:14, upravené celkom 2 krát.
volvic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14.07.2016 12:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volvic »

KLASSIKA....Zase sa tu riešia nezmysly, ktoré dokáže skontrolovať každý schopnejší servis a ktoré zároveň od stola nikto z vás cementárov neporieši.

Nikoho (ako obvykle) však ani len nenapadne to najpodstatnejšie: lustrovať auto, resp. predajcu či sa nejedná o zlodeja DPH, stáčača či inú verbež. Riziko natrafenia na takúto škodnú je totiž medzi sebrankou vlastniacou SK bazáre obrovské (česť výnimkám).
Potom ti bude akýkoľvek dobrá rada o aute a jeho vlastnostiach na dve veci...

Napíš sem názov predajcu a budeš možno veľmi prekvapený, ako sa práve chystáš oklamať samého seba sa kúpou od nejakého kriminálneho živlu, ktorý sa však bude pri predaji tváriť pápežskejšie ako pápež. A ty naivný mu to zješ aj so saturnou a navijákom.

Ľudia, vás vôbec nesere, komu svoje nemalé peniaze strkáte do gágora?! Na jednej strane sa idete rozpučiť od jedu pri zistení, koľko rozkradnú na DPH a úplatkoch politici, štrngáte na námestiach v mene AllForJanzalepšieSlovensko, ovšem na strane druhej si bez mihnutia oka kúpite auto od nejakého teplákovo-teniskového smrada sotva so štyrmi rokmi ľudovej, ktorý KONKRÉTNE VÁM (nie Mišovi, ani Jurovi alebo Lacimu) ukradne DPH z vozidla, ktoré sa práve chystáte od neho kúpiť. Fakt choré, zvrátené, hlúpe, krátkozraké. Zlodeja o nič lepšieho ako tí, na ktorých dennodenne nadávate máte rovno pred očami a vy namiesto toho aby ste mu ukázali fakera so slovami "ťahaj do Belize, podvodník - kým môžeš" mu veselo s úsmavom na ksichte vycálujete za nejakú plechovicu X tisíc eur.
Lebo je najlacnejší zo všetkých.
Fakt prečo je to tak už máte ťažko v anále.

O voľbe toho črepu úspešne pôsobiaceho na najprimitívnejšie ľudské pudy však už radšej pomlčím.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Volvic - to chce len vyberať si auto o ktoré tieto živly záujem nemajú lebo na ňom nezbohatnú. Rovnako ako Passat 2015 za xy eur ma kamkolvek odvezie Corsa 1996 za 400eur. Samozrejme s lepšou spotrebou. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

oco13....a co bezpecnost a komfort?hadam si zasluzi kazdy okrem Teba.....u mna si taky......svojský
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Karol ,Ja som nevedel že jediný na slovensku deriem Filcku.
Pozri si štatistiku ,a zistíš že technický stav vozidiel spôsobí ročne menej ako 2% nehôd. Takže ja by som problém nevidl vo vozovom parku, ale v držiteloch VP. Lebo to čo jazdí po cestách sa šoférmi nazvať naozaj nedá. :40bd: :40bd:
P.S: a na to že som "svojský" som aj patrične hrdý. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Nie to som mal na mysli.Ja a moja rodina si trochu komfortu hadam zasluzime.Ty ked nechces nechaj tak.ale nepresviedcaj nas o tom ze takto to je dobre
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Karol - ja vás práve presviedčam všetkých že takto ako to je :3c90: tak je to celé zle, zle a ešte raz zle :3c90: Celý národ sa nasmeroval na "komfort, pohodlie, veget" namiesto toho aby niečo robili aby budovali , založili si rodiny a zaistili im nejakú budúcnosť. Od motyky sme prešli k managmentu a to je velmi zle. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

oco13 napísal:Karol ,Ja som nevedel že jediný na slovensku deriem Filcku.
Pozri si štatistiku ,a zistíš že technický stav vozidiel spôsobí ročne menej ako 2% nehôd. Takže ja by som problém nevidl vo vozovom parku, ale v držiteloch VP. Lebo to čo jazdí po cestách sa šoférmi nazvať naozaj nedá. :40bd: :40bd:
P.S: a na to že som "svojský" som aj patrične hrdý. lol
aby si tiez nedopadol takto https://www.facebook.com/policiaslovaki ... =3&theater to je z dnesneho 2 mrtvy a hadaj v ktorom aute
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco ale aj ty len opakujes dookoka o motyke a uz nejdes prikladom. Ci sa mylim a stale mas cas popri muklovaniu vo fabrike a statisicovych najazdenych km aj na SHR? Mna popri robote dlhe roky zivila aj motyka ,doslova sme sa tam znicili no ak neratam zdravie tak aj tak uz matematika nepustila, naklady tak stupli ze to bolo uz viac menej len o robote,nie o peniazoch.

Ina tema,off topic: cez Semerovo krizom sa este da prejst do Loviec?...zajtra pojdem tym smerom
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Braga - verím že každý má svoj osud určený niekde vyššie, to za prvé a za druhé v prípade nehody sú vždy dvaja . Jeden čo niečo prepískne a druhý ktorý to nevyrieši. Za 30 rokov jazdenia som bol v tolkých krízových situáciách, že ak by pánboh chcel nejakého šrotáka pri sebe tak ma už zavolá. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 27 neregistrovaných