BMW 118i alebo 120i r.v. 2007 a novsie

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michalpalo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.03.2012 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalpalo »

Super, dakujem pekne za informacie. Musim povedat ze spotreba ma prekvapila. Cakal som o take 2 az 3 litre viac. Teraz uz asi len najst ten spravny kusok, co vobec nebude lahke kedze velmi vela som tychto 2 litrov zatial nevidel na predaj. Vsetko su to vacsinou 116ky. Ak by ste vedeli o nejakej dobrej 118ke alebo 120ke na predaj kludne ju sem mozte posunut. :)
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

No lenže dakujes za dezinformácie :d :D, to auto má veľmi ďaleko od jednoduchosti počnúc pohonom, podvozkom a motorom už vôbec, je náročné na kvalitnú údržbu a budú Ti tam hroziť drahé opravy, hlavne Hpi moc nepočíta s kvalitou paliva v našich končinách :d :D
V aute som sa pár krát odviezol ale vôbec ma neoslovilo, dosť tvrdé a interiér biedny plus na to ze rozmerovo to nie je až také malé auto ako vyzerá tak je tam brutálne málo miesta zle sa nastupuje strašný pocit stiesnenosti
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Ved ale zadavatel temy sa uz davno rozhodol:) tie negatívne nazory ho nezaujímajú... Ako skor by som hladal radu na bmw forach alebo na zahraničných forach... Ja som sa na bmw popalil a to som nekupoval vyhonenu šunku ale poctivy bmw servis...presto setko ti prajem dobry vyber a nech ti to auto poslúži
volvic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14.07.2016 12:05
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 118i alebo 120i r.v. 2007 a novsie

Príspevok od používateľa volvic »

michalpalo napísal:Dobry den,

Rozmyslam nad kupou BMW 118i alebo 120i z roku 2007 a novsie. Rad si precitam rady, tipy, skusenosti vodicov ktori to uz jazdili alebo maju nejake poznatky, ktore mi pomozu pri vybere apri rozhodovani.

Dakujem
Nerozmýšľaj. Nekupuj. 1-ka aj 3-ka z tohto obdobia osadená týmto agregátom spoľahlivosťou rozhodne neoplýva. Zbytočne písať podrobnosti, sú toho plné fóra.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných