Škoda Superb combi rv. 2014 1.8tsi 118kw 7st.Dsg

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hlasovanie ukončené 17.02.2019 21:45

Ano
6
21%
Nie
23
79%
 
Celkom hlasov: 29

martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Tvoje riesenie sa vola toyota camry hybrid. Prius Ti je maly? A prius plus?

Pozri suzuki kizashi 2.4 benzin.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

chomut pisel že chces väčšie auto a na koniec napíšeš že asi zoberieš crh toyotu hybrid to s tvojou požadovanou veľkosťou nemá ani za mak spoločne takže mi pripadas ďalší trepalek čo nemá čo robiť :-\
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

braga
leda by si dal skrátiť nohy,ak robí niekde na píle
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Porovnávať Superba s Toyotu chr veľkosťou tak mi to pripadá že ten človek nevie čo chce
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

braga napísal:chomut pisel že chces väčšie auto a na koniec napíšeš že asi zoberieš crh toyotu hybrid to s tvojou požadovanou veľkosťou nemá ani za mak spoločne takže mi pripadas ďalší trepalek čo nemá čo robiť :-\
A z 12tis hneď skočil na 20 tis za mrnavu Toyotu.
Stavím sa o fľašu domácej že kúpi Superba.
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ntg »

Benzin od koncernu NIKDY, toto si dookola opakuj v hlave nikdy co kus to srot, olej rozvody kruzky piesty , jedno aky objem , dsg7 srot na ntuu a to som fanusik vw
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Celý tento príspevok je onicom lebo v Holandsku je daň za dieselové auto minimálne o polovicu menšia ako za benzínové platí sa tam za CO2 nad 65 gr. a taký Superb 1.6 TDI má oproti 1.8 Tsi minimálne.o 65% menšiu daň takže zadávateľ si tu robí dobrý den
Chomut
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.01.2019 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chomut »

Čudujem sa ze sa takí premudretí pisalkovia ozvali až teraz... Už sa cítite lepšie v sobotňajší večer keď ste si mohli rýpnut? Od toho je fórum aby človek zvážil všetky možnosti.. A nechal si poradiť ale nejako nevidím nejakú radu len "INTELIGENTNÝ" komentár od nemenovaných.. Chcel som kúpiť jazdenku v hotovosti ale zvažujem kúpu nového auta lebo našťastie niektorí mi tu napísali aj k veci..ale dúfam ze vám ten pocit keď ste mohli napísať posmesny komentár aspoň trošku rozjasnil vaše nudné životy...ludom ktorý písali k veci ďakujem a vážim si vaše rady k ostatným sa už vyjadrovať nebudem.
Chomut
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.01.2019 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chomut »

PS vidím ze pan Braga asi ma veľa odzite v Holandsku keď je taky múdry.. Ešte som nevidel nikde platiť menej za diesel ako za benzín..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

avensis t27 s 1,8, alebo neviem ci moze mat aj 2,0, k tomu klasicky hydromenic prevod, nehovor mi ze sa tam nezmestis :41c2: , zmestis sa do kazdeho normalneho auta, problem moze mat leda spolujazdec za, avensis ma celkom dost miesta vzadu, sedacky maju aj slusnu vysku od podlahy, kombik dost miesta pre hlavu, odveze sa za tebou este taky isty jak si ty v pohode
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

Lahka rada kup si novy yaris hybrid, urcite sa tam vojdes je to vecsie auto ako vyzera. Akurat do kufra nedas kocik.

Ak chces nieco tichsie, rychlejsie, insignia 2011 benzin vojdes sa do ceny 12 tis

Superb nemusi byt zly a co ked zere olej dolejes 2 litre za pol roka no a? Olej stoji par eur. Dsg vobec neni zle len sa snim treba stotoznit.

Otazka znie, ako ho chces mat dlho?

Este jednu podstatnu vec som zabudol, superb, passat su dobre auta ked su nove, vydrzia tych 200 220 tis bez nejakych ivesticii, potom sa kazia take veci ze ta normalne nenapadnu. Teda za predpokladu ze si jazdil nieco ine ako WV group. Ty co jazdia WV to beru ako samozrejmost a nepozastavuju s nad tym ????
Naposledy upravil/-a mr-alien v 19.01.2019 22:27, upravené celkom 1 krát.
Chomut
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.01.2019 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chomut »

Nad tým avensisom momentálne premýšľam vo verzii sport tourer a s dosť dobrou výbavou vyjde na okolo 25000 eur čiže by som ho teoreticky za tri roky splatil ak by som dal 50% akontáciu to znamená ze stále sa dá dobre predať ak by som chcel niečo iné a podla môjho názoru dopyt po hybridoch sa bude zväčšovať. Len chcel by som sa s tým najprv previesť a sadnúť si do neho lebo skúsenosti s takym typom auta mam nulové. Plus dá sa priplatiť 10 ročná záruka na batériu
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

5 rocny spravi taku istu sluzbu a ani baterky s hybridom riesit netreba :-), ale urob ako myslis
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Chomut
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.01.2019 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chomut »

Pravdu povedať na insignie som tiež pozeral len som ešte nezistoval co to do spoľahlivosti. Pretože primárny bol pre mňa Superb ale mam už určite obavy. Auto chcem mať minimálne tri roky ale nechcem len do neho tlačiť peniaze a potom mat problém sa ho zbaviť. Len čím ďalej tým viac mi začína byť sympatická Toyota... Najvyššia spoľahlivosť a asi najnižšia spotreba. Maximalky tam sú okolo 170 km/h pri hybridoch čiže aj keby som šiel cez Nemecko celý čas 150 nemalo by to byt také zlé.
Chomut
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.01.2019 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chomut »

Jasne nevravím ze by som ho chcel silou mocou predať len človek nikdy nevie co bude v budúcnosti a kam nás život zavedie tak preto chcem aby tam bola možnosť dobrého predaja po nejakom čase. Ale je tam aj moznost že s ním budem jazdiť dokým sa bude dalo keď si ho obľúbim a bude spoľahlivé.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných