Nesprávne tankovanie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

To je co za kravina ze starsie inzeraty si skoro nik nevsima? Co myslis ak mas napriklad octaviu na predaj a hodis ju sem medzi tych dalsich milion octavii tak aka je pravdepodobnost ze ju predas do mesiaca. Keby sa co i len 10% aut co je tu v inzeratoch predalo do mesiaca tak by to bolo fasa. Podla mna je to len par percent v reale. V dnesnej dobe ked je strasne vela aut navozenych z vonku a bazare su preplnene tak je mesiac na predaj pre bezneho cloveka neautickara urcite malo.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ta moja obsirnejsia reakcia bola na Bragu - na jeho slova som odpovedal, jeho slova som citoval pretoze si mysli ze ja som boh, ze som vsade bol a vsetko poznam

...alebo nejaku takuto kravinu napisal.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ono to pobral asi z toh akym stylom pises na tomto fore ale na tom nie je nic cudneho pretoze kazdy mame svoj styl a ludia co su tu dlhsie maju utvoreny nazor uz takmer na kazdeho a tak ako ja ani ty nemozme vyhovovat kazdemu. Treba si z nasich prispevkov brat len to uzitocne a tie omacky kolo toho brat z nadhladom. Zial doba je uponahlana a miesto dakujem za radu tu skor precitas veci ako ze si najmudrejsi na svete alebo ja ze som autickar vseved atd atd. Ide to tu dole vodou a je to skoda lebo dalo sa tu poklebetit o kadecom poradit pozistovat dolezite info co je dnes pri coraz zlozitejsich haraburdach velakrat velka pomoc. Miesto toho aby sme planovali nejaku gulas party na leto kde by sme posedeli pripadne si dali do držky len hundreme a zlostime sa. Ale to je tak ked ludia sa uz pomaly stretavaju len cez fejsbuke. Kamos ma zavola na pivo a obaja mame mobily v ruke nonstop. Chora doba
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

to akoze niekoho zabije 6/mes. ked predava auto ?????? tak nech sa do toho nestara... ja s tou cenou paradoxne suhlasim - myslim, ze to donuti ludi dat inzerat s realnejsou cenou a nie mysliet si, ze predavam pozlateny kus a cudovat sa, ze auto nepredam ani za rok /paneboze taky uzasny kus a ako je to len mozne??/ a len obnovujem za drobne inzerat - a to v case, ked je uz aj u nas aut na predaj do blba...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

kolko inzeratov gratis ti ponukol autobazareu za ten tvoj primitivny koment? Nie ked niekto predava drahe auto a kupuje nove tak ho 6e mesacne neboli ale ked sem napriklad nejaka mlada rodinka co zije v tomto super state kde sa zaraba 400e mesacne a z toho plati niekto 300e najom a este sa musi aj najest a deti nachovat a napriklad predava staru octaviu za 1000e tak je 6e aj dost. Tvoje zmyslanie ze aspon ludia zacnu davat nizsie ceny aby to skor predali je typicke pre takych mudrakov ako ked som predaval auto a dosiel dilino a zacal mudrovat nech mu to dam dobre ze nie za polovicu lebo ze to budem rok predavat
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

A niesi autickar?už ta ma každý precitaneho.veď čo týždeň máš skúsenosti s ďalším autom.ja to vidím tak.kto mení auta ako potrebu nespekuluje nad 6eurami.ale autickar taky slaby ich tu má aspoň 10 a to už je iná suma keď to od neho nikto skôr ako za polroka nekúpi.aspon to odradi inzerovať staré vraky a predajcovia budú dvíhať telefóny.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

neverim ze niekto moze byt taky dementny ako ty. Autickar sa na autach snazi zarobit a neboli ho 10x6e mesacne ale bolia ho tie prachy co mu stoja v tych autach pol roka. Nemyslis? A uz som to parkrat pisal ak si si nevzimol tak s autami som robil ale uz sa venujem niecomu uplne inemu. V dnesnej dobe autickarstvo nie je najlepsi biznis , ta dobe je uz davno minulostou.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ale no stale tie auta presedlavas.a nic neni minulostou len uz tazsie sa daju ludia namotat.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

bazos splni lepsie ucel ako 6€ abeu... a ako pises,uz aj forum ide poriadne dlho dolu vodou, este aj tie umelo vymyslane temy a do oci bijuci plateni (alebo zadara,to je jedno) prispievatelia s infantilnymi prispevkami ...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

A ty by si chcel uzavretú spolocnost :40bd: skús tak spísať na YouTube že obmedzuje sa fórum.len vyvoleny ako ty budú môcť prispievat
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

nepochopil si a odpovedas od veci...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

seven549 napísal:ale no stale tie auta presedlavas.a nic neni minulostou len uz tazsie sa daju ludia namotat.
Presedlavam lebo auta budu na veky moje hobby ale niekedy som ich presedlaval koli zisku
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

autolaik napísal:nepochopil si a odpovedas od veci...
nie ja som to pochopil ty si nový sudca národa všetkých ktorým dochádza by si obmedzil.nauc sa žiť alebo sa zavri doma.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

nepochopil...inak by ti doslo ze tebe moj koment vobec nepatril. Skus si to precitat este raz a pomaly.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ty si to napísal na všetkých lepšie povedané hlupáci tak si to chcel.len si použil iné slovo.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: aristoteles, foter, jariko01 a 52 neregistrovaných