Neprevedena dial.znamka na novú Špz

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nie som tvoj anti, sorry máš dosť prispevkov k veci, iba som poukázal na určité body a odpovieš znovu od veci. K tomu kto ako hospodári so svojimi financiami sa staviam židovsky, tz nezaujíma ma to. Ale kur4a strašne ma zaujímajú moje vynaložené peniaze, a hlavne tie,ktoré smerujú smerom do bezodnej štátnej správy a smerujú hranatím kamarátom. Tam by som začal očistu našich financií.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Poviem to ešte inač..

Aj na diskoteku sa dalo dostať bez toho aby si zaplatil, ked dovnutra púšťal nejaký Tvoj kamarat...
Len si musel tam vojsť vtedy ked ten tvoj kamarat tam mal službu...

Tu je to podobné, nevravím, že sa nedá vybaviť prepis dialničnej znamky z jednej EČ na druhu EČ , pri prepise auta z okresu do okresu , alebo,že netreba...

Len upozorňujem, že v čase ked NDS NEVIE o tom prepise, netreba jazdiť po dialnici...
A ak nevyhnutne treba, tak si treba zakupiť najmenšu e-znamku, na tento nevyhnutný čas...

A tak sa vyhnuť pokute, ktorá v tomto pripade zo strany NDS je oprávnená , si myslim ja.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

K8rva, prečo všade kamarát, známy, sused, rodina!!!!
Veď to je dane zákonom, DZ JE K VOZIDLU, keď ja stratím, ukradnú mi značku, tak mi fizel vystaví novú, a ON HRANOLOV POSKOK by mal ukončiť úkon na PC odoslaním údajov do NDSky!!!!!!!! Málo nás vypaluju????!!!!! Nebudem, nikdy platiť za jeden chlieb dvakrát!!!!!!!!
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Ale PREČO?? mám platiť ďalšiu známku za to isté auto od chvíle prepisu až kým si to oni zaevidujú??
Všetci pripojení na poplatky štátu tu len čakajú s natrčenou rukou. Nas*ať.
Auto som kúpil nové v zahraničí, tankujem a servisujem tiež mimo SK. Dom si idem dať stavať od Českej firmy a v Česku zaplateného materiálu. Nič okrem platieb ktore treba tento štát odomňa nedostane do chvíle, kým sa tu nebude žiť ako v normálnych fungujúcich krajinách.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zohnite chrbty aby sa hranaté hov3da mali na čom voziť, otočte zadky aby vás mali do čoho kopať!!!!!
Ale ja som zohol chrbát aby som otrčil zadok, kde sa mi môže hranol kompania strčiť. :4012:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

fakt nechapem...uz to tu bolo povedane ! maju centralny register vozidiel, kde je kazdy prd evidovany, dialnicne prepojit s tymto systemom a NIKTO :41c2: nemusi nic navyse robit ! ani policajt, ani obcan, proste sparovat poplatok za dialnicu s VIN a je vybavena vec, tak ako priblble administrativne kontroly STK/EK prestali byt treba, lebo si tuto jednoduchu vec sparovali v hlavach, ze sa kontroluje voz a nie SPZ ! detto to plati o poplatku za cestu, ale co mozme chcet od vrchnosti, ked spodina ani nevie co ma po nich chcet a kam ich treba dokopat, ved neni problem zaplatit, aj 60 kludne ved co :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

presne tak by to malo byt. Platime nemale peniaze za dialnice ktorych je malo a ich stav je ubohy. Ked spravis STK tetka sa ti opyta ze ci chces dostat sms ked pred koncom platnosti STK. Tak do puce ked si prepisem auto preco mi nepride sms ze pane vasa dialnicna znamka bola automaticky preregistrovana na nove ecv? Jedna vec je ked clovek umyselne ide na dialnicu a dojde mu pokuta, ale ked je na to pos.rate auto raz rocna znamka tak co ma ma kto pokutovat zato ze som nestihol alebo pozabudol nahlasit novu ecv. kktizmus v tejto krajine ozaj nema hranic
milos09
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.10.2019 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milos09 »

Mam podobný problém, menila sa značka z KE na Nr teraz prišla pokuta 150€, rok a pol stará
Chcem sa spýtať na možnosť odvolania či to má význam,
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A to odvolanie je oveľa zložitejšia vec ako založenie témy?

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných