Predaj nepojazdneho auta bez STK a EK?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

odhlasenie zariadi vrakovisko?take sluzby?ako ja som to riesil s poslednym autom
pred 2 rokmi a bol som na DI osobne.a uz to bolo v mojom pripade na pokutu 500 euro pretoze auto bolo v odhlaske 3 roky na mna ale nejako sme sa s policajtkou dohovorili.ved ty ako majitel musis ist to odhlasit.donesies tam technicky spz a papier o zosrotovani kde by malo pisat kompletny vrak.dostanes na to potvrdenie ze auto neexistuje a je vyradene.stk ek uz neriesis.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Seven nová doba, plný servis, donesieš auto,dotiahneš ako chceš musí byť komplet, aj bateriou starý kus, odváži ho, dá do registra a o polhodinu som mal sms..:"Vazený občan, vaše vozidlo znacka,typ,model, špz bolo vyradene z evidencie DI PZ. Ministerstvo vnutra SR. Ujo mi dal pár šestákov ofotil TP, vystavil tlačivo A4 pre zrušenie PZP, a po ocinovom forde mam iba šesť fotografií z vykupu starého železa a autovrakov
ZP EQ Podbrezova.........kali mafi. :4012:
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

teraz vrakac - privezies auto, malo by byt komplet, ak nie, moze chybat dokonca aj motor/nie vsade/, najviac kolesa a akumulator...odovzdas doklady, v registry DI ho vyradia on line, dostanes potvrdenie a ak su dobri, mailom poslu odhlasku do poistovne na zrusenie PZP s foto tlaciva a dohodnu sa, kam ti poslu peniaze...len uz nedostanes ziadne eura, za toto uz zaplatis a ak nie je kompletne auto, tak dvojnásobok...
-k zadavatelovi - vela mojich známych nedostalo pokutu za prebehnuty cas stk, riesi sa to zatial inak - nie ze automaticky sa posiela hlaska s pokutou ... ja by som urobil stk, ak je felda taka, ze prejde a predal lahsie za prijatelnu cenu - mne by sa to zdalo nejserioznejsie voci kupcovi...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0948476437 a 68 neregistrovaných