strielame sa v Bratislave takmer v centre za bieleho dna

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

strielame sa v Bratislave takmer v centre za bieleho dna

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.

https://www.topky.sk/cl/100370/1763745/ ... a-autobusu

https://bratislava.sme.sk/c/22024065/mu ... obusu.html


co prosim ?

Takze modelova situacia, idem si len tak idem, bezny den, dve deti v aute, minus dva stupne, nekvapka mi na karbit ved pohoda ne.

Zrazu predomnou z progresivneho Punta v hodnote asi 800 eur vyskoci spolujazdec s buchackou a spusti sa harmatanec. S besom v ksichte posiela vcelicku alebo vcelicky smerom do autobusu, v ktorom sa zjavne nachadza kvantum cestujucich.

Dve sekundy neskor sa na zemi valaju mrtvy spolujazdec z Punta a aj vodic z Punta pretoze Turbo nezavahal a ponal sa napravovat pachanu krivdu, nevediac ci feši planuje do autobusu poslat jednu vcelicku alebo sedemnast. Nevediac tiez, ci zjavne pretaktovany feši neobrati zelezo aj proti Turbovi ktory stoji za nim a je priamy svedok celeho incidentu - podla prislovia najlepsi svedok je mrtvy svedok (na toto by zarval vodic Punta - ak teda boli dvaja : Turbo samozrejme najprv riesi ostrostrelca spolujazdca a kedze ide o militantny pripad, Turbo nevaha a o polsekundu neskor definitivne riesi aj sofera ktory nezastavil spolujazdca).

Kolko rokov natvrdo vyfasuje Turbo za vyriesenie problemu ?

Toho kokokokota co palil na autobus nenapadlo ze niekto vedla neho alebo za nim ho proste moze natvrdo odbachnut bez otazok ? "Asi" ho napadlo ze by mohol dat dole toho sofera autobusu, mne totiz pride zlahka normalne ze ked na niekoho ukazujem Glockom a iskri sa mi z neho, ze ten na koho ukazujem MOZE mat problemy s tepom srdca - napriklad by mohol mat nulu - alebo ze mu moze fukat do gebule lebo tam bude mat otvor.

Co tym ludom uz UPLNE prepina ?!
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Prepac nechcelo sa mi citat s porozumenim clanok(ky) aj hypoteticky prispevok. Co sa vlastne stalo?

Spolujazdec z punta vystrelil na autobus a usiel, nie? Ci tam nejak teatralne stal a strielal na autobus?

Modelovy turbo by sa s deckami v aute radsej rozhodol strielat na strelca a riskovat, ze netrafi alebo ked trafi spolujazdca, tak po nom s deckami zacne strielat vodic?
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

mp3turbo prepac ale takto sa vyjadruje drzitel ZB A?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

je to smutne, ale...dufam ze ho chytia, mozno sa aj dozvieme potom, ci bol len sfetovany, alebo len praskli nervy po predoslom "podnete", od nicoho si nevedomeho pokojne jazdiaceho beusaka, ja bych to videl tak 20:80, podla toho co na dennej baze stretam na cestach :::, iste nie denne sa tu striela, ale boli by ste prekvapeni, kolko ludi nosi sebou kver, nemusi to byt nutne 500vkove Gcko...troska pokory by nezaskodilo vniest do dopravy, ovsem bolo by smutne aby toto bola jedina cesta....
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Toto sú celkovo dôsledky vyplývajúce zo stavu nielen tohoto národa a je to vôbec na velmi dlhú a hlbokú debatu.
Vo väčšine prípadov toto nastane možno v dôsledku rôznych kombinácii v príklade už dnes lahko dostupných drog+sociálno-ekonomická frustrácia+pasivita úradov napr. polície.
Týka sa to už takmer všetkých vrstiev obyvatelstva.
Netuším ako sa táto daná situácia odohrala, ale jedno je isté. Že to bol skrat jednotlivca.
Tak isto ako si človek s 3 promile dokáže na poludnie sadnúť za volant a v plnej premávke sa pohybovať, tak ako v práci vedúci umlátil svoju ženu notebookom v afekte, skrate pod vplyvom drog a dlhodobého tlaku.

Celkovo dnes na ludí to všetko z okolia dolieha. Niekto sa s tým vie vysporiadať, iný ťažko, iný vôbec. A tých posledných dvoch typov je už vela...
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

bajo ako ti vidim v profile BH som si spomenul na svoje detske roky..obaja strykovia BUSaci ,ujo revizor...som sa s nimi navozil cez prazdniny v trolejbuse. Jedno mali spolocne,v momente spozorovania BH spztky sa z nich stali bujaci co vidia cervene sukno ... za kazdu malickost vytrubit,vyblakovat ...ako maly chalan som mal aspon srandu
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> mp3turbo prepac ale takto sa vyjadruje drzitel ZB A?

ked vcelicky nie su na svojom mieste, tak je to nuda.


Som chcel pejorativne vyzdvihnut spolocensku udalost - aky uz musis byt megapako, aby si niekomu roztrepal hlavu kamenom a vytiahol na neho zbran LEBO SI MYSLIS ZE TA ZLE PREDBEHOL (pripad nedavno preberany v televizore) alebo...

tato dnesna vec. Kokos neviem si predstavit kretena jak vyskoci z Punta a vytiahne gumipušku a zacne riesit autobusara. Uprostred rusneho mesta. Priamych svedkov asi 40 co mu vidia rovno do oci.

V takej situacii by som psychotesty nespravil ani s tahakom.






>> troska pokory by nezaskodilo vniest do dopravy, ovsem bolo by smutne aby toto bola jedina cesta....

tusim nielen do dopravy...




>> Modelovy turbo by sa s deckami v aute radsej rozhodol strielat na strelca a riskovat, ze netrafi

netrafit... to sa mi este z piatich metrov nestalo.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V Rusku sa to deje bežne a zvykli si. Toto isté mal spraviť Gabo v Dánsku, keď do neho nabúral ten imigrant. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

su nejake nove info ? lebo mi snad nechcu povedat prislusnici ze neni mozne taketo nieco vyriesit za 24 hodin :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných