DOVOZ MOTORA z HOLANDSKA

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

volvic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14.07.2016 12:05
Zdieľať na Facebook

DOVOZ MOTORA z HOLANDSKA

Príspevok od používateľa volvic »

Zdravím štramáci,
potreboval by som čo najfriškejšie prepraviť z Holandska do Bratislavy jeden obyčajný motor 4-valec, ktorý sa vojde aj do kufra vacsieho osobaku combi.

Ak niekto chodieva do NL (alebo tam je) a pojde čoskoro na Slovensko, tak mi dajte prosím vedieť buď do súkromnej správy alebo na tel. 0907 640 247.

Ďakujem.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nepredpokladam, žeby niekto bol ochotný vláčiť v svojom aute +100 kg na vzdialenosť 800 km a naviac za predpokladu, že mu ten náklad zaserie bat.priestor UNIKOM prevadzkových kvapalin..

Obráť sa na prepravcu, alebo na kuriersku službu !
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Máš správu.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
volvic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14.07.2016 12:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volvic »

laco1871 napísal:Nepredpokladam, žeby niekto bol ochotný vláčiť v svojom aute +100 kg na vzdialenosť 800 km a naviac za predpokladu, že mu ten náklad zaserie bat.priestor UNIKOM prevadzkových kvapalin..

Obráť sa na prepravcu, alebo na kuriersku službu !
ano, aj to je riesenie samozrejme....ovšem je milion XYZ ludi, ktori vandrujú a trajdajú po EU hore-dolu, pričom maju batozinové priestory aut ako hnojisko a tak si nejaky ten fliacik navyše iste nevsimnu...
Mimo to som zabudol napisat, ze sa jedna o novy motor a nie ufulany, zoxidovany, zaolejovany bazmeg, z ktorého kapcá všetko možné...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných