Ďakujem

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Viem, ze si asi este mlady a beries to vsetko vazne ale dam ti radu: Maj to v p... Tebe sa absolutne nemoze nic stat, vobec nemaj s toho stres. V zivote zazijes ovela horsie veci a chciet sa zabit a chodit k psychiatrovi kvoli tomuto? Chlapce psychiatra si setri na horsie veci. Poviem ti co sprav, zmen cislo, pripadne zablokuj jeho aby sa ti nevedel dovolat, ked nahodou pride za tebou alebo sa ti zacne nejak inak vyhrazat, ihned volaj fizlov (odtoho tu su). Ak pises pravdu tak neexistuje ziadna zmluva co by si podpisal ani nic ine. Urcite mu nedavaj ziadne peniaze!!! Je to cigan, aj keby si mu nieco dal zachvilu bude chciet viac... Vykasli sa proste na to chod na pivo alebo za frajerkou nech prides na ine myslienky...
berzerkertt
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerkertt »

Podlamna si si to komplet vymyslel :zg282:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

berzerkertt napísal:Podlamna si si to komplet vymyslel :zg282:
Mám velmi podobnú skúsenosť, keď som upratal roma z cesty, čo sa dialo potom bolo ako z rovníkovej afriky. Masu rodinných príslušníkov s bejzbolkami a sekerami krotili tri policajné hliadky a došlo aj na strelbu do vzduchu. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
slash23
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 03.08.2009 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slash23 »

Na SK sa robia milionove podvody a nikto za to nesedí,ty si robís starosti s 60e hrčou a ani niesi písany v ziadnych papieroch k autu...neblazni!!
55mindo
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16.02.2017 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 55mindo »

prepac, no mne sa to cele nejako nevidii
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

jasne, cigan ta da na policiu a bude sa sudit...ha ha ha...to by musel najskor policajt prijat od neho tresne oznamenie a to ked mu povie svoj pribeh tak ho posle policajt vies kam??? a najde si pravnika a bude mu platit 5 rokov lebo tolko sa bude minimalne tahat sud......cigan co nema 300euro...a hlavne tebe staci povedat ze si nikdy auto ani len nevidel a si z toho vonku a ked uz by niekto len mal problem tak ten tvoj akoze-kamarat, ved on kupil od cigana to auto


nabuduce ked ti zavola tak mu povedz ze o ziadnom aute nic nevies, v zivote si take nevidel ani nesoferoval a ze ked ta bude dalej otravovat ze ho das na policiu, ze mas rodinu na policii, ze vsetky telefonaty si nahravas, a ten tvoj priatel co od koho si to kupil, to bude tiez dobry trulo ked dal ciganom kontakt na teba, to im nemohol povedat ze auto predal niekomu koho nepozna? by som sa zamyslel ci je to naozaj priatel, urcite sa mu vyhrazali tak to hodil jednoducho na teba hajzlik jeden vychcany, asi vie ze si posero tak to chce vyuzit, mu povedz nech si svoje sracky riesi sam a nezbavuje sa zodpovednosti, kazdopadne obom vam staci tvrdit ze ste auto nikdy nevideli a cigan nech ide odkial prisiel
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ako toto mozes este v dnesnej dobe urobit????... vies kolko u mna obdivovali starych aut romaci???? a ze aby som nedaval rodine, do bazaru a do srotu, ze oni daju o 1-2 stovky viac a take a onake pekne auto... no strasne tie ich keci a kolko myslis, ze som im ich predal???... nikdy ani jedno....popozerali, povedali si svoje, zasmiali sme sa a tak to aj zostalo a isli sme kazdy svojou cestou...ani 30-rocny vysavac na suciastky im nemozes predat...ak je vsetko pravda, co pises, tak trosku draha skusenost, hlavne co sa zdravia tyka...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zadanie a rozuzlenie tu: dakujem-t75024.html

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných