AUTOMAT ZARADIL SOM P parkink cca v 10km vhodine ..

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tých kolíkov je tam minimálne 6 a nezlomilo sa nič , to len zadávatel je "predposratý" , veď kolko peňazí ho ten kar stál :40bd: :40bd: :40bd:
Tie bavoráky čo im zavaria diferák a driftujú s nimi by vedeli iné príbehy rozprávať. lol
P.S: videli ste niekedy 18 ročnú blondínku jazdiť s automatom??? ja ano - sodoma gomora velebnosti. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

..
Naposledy upravil/-a xentry v 06.01.2019 21:16, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Acon napísal:Keď stál na brzde, tak aj keď bol ešte v pohybe, zaradiť P mu to dovolilo
Takým xujarom , čo ignoruju návod k obsluhe auta, netreba radiť, netreba im pomáhať , ani ich inak podporovať !

Nech si vyžerú , čo sposobili.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

To ale nie je tento prípad
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neverim tomu ze autoterorizovany servis hviezdy na Slovensku spravi rozborku zborku lebo si majitel PRAJE vediet co potencialne ma so skrinou. Mam kolegu ktory ma voz v zaruke, chcel tam PREDCASNE vymenit olej - namiesto 30.000km respektive ked kraka kompjuter, poslali ho doriti od Bratislavy az po Martin a tak sa tomu venuje so svojimi spolupachatelmi bez toho aby Mercedededes vedel.

A teraz si porovnajte narocnost jedneho a druheho pripadu. Chlap povedal ze autorizaku ZAPLATI za predcasnu vymenu oleja, nechcel to zadarmo.

Mimochodom, neviem sa vyjadrit k SCHOPNOSTI autoterorizovaneho servisu ANALYZOVAT pripadne FIXOVAT automaty. Vymenit za novy kus, bim bim desat tisic eur ? Jasne, v pohode. Ale taketo domace riesenia a samozrejme potom drzat zaruku za svoju robotu, no jasne... asi preto ponukali byvalemu sefovi turbiatko na CLS 320cdi za 6.000 eur, tie nuly su tam spravne. Takuto cenu si nikto nedovoli, nakoniec sa dohodli na tom istom turbe ale bez hviezdy na nom vytlacenej za slabych 3.000 eur a to som sa uz fakt rehotal nahlas. Tam to nekonci, pribehov s mnohotisicovymi opravami za vstrekovace ktore vobec neboli pokazene a DPFko ktore tiez bolo v poriadku by som mohol nakukat zopar...

Ale netreba. Musi ti stacit moje prehlasenie ze rozborku, verfikaciu a fix (nie vymenu za novy kus) prevodovky ti NESPRAVIA.


Apropo :

>> no mas pravdu, ak ma zaruku 6 rokov, tak este patri do autorizaku a MB mu asi vymenu oleja neurobi len tak...

videl si kolko ma pan najazdenych kilometrov ? Tak pozri znovu a prid tipnut ci je jeho auto este v zaruke.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných