Ford Ranger 2018-2019

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ford Ranger parkuje pri mne na parkovisku nejaky elektrikár s pracovným polepom elektrární... Je to kusisko auta... Naopak Ford edge ma kamoš z dovozu z nemecka s benzínom je to oveľa menšie auto pohľadné s výborným benzínovým motorom... Objem nenahradíš turbami :28b7: osobne skôr za Edge
Naposledy upravil/-a cobo77 v 06.01.2019 16:38, upravené celkom 1 krát.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Do mesta Ranger fakt nie. To musíš nájsť 2 voľné parkovacie miesta vedľa seba, aby si sa zmestil a nemal problém cúvať. Budeš mať z toho viac starostí, ako radostí. Premysli si to ešte.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

mp3turbo, Ranger je nieco ine ako Voyager, ktory tvoja zena potrebuje (mozno) na prevoz deti a podobne. Velkostou je Ranger uz nieco ako Ducato s korbou, s tym by si jazdil po meste? Keby zadavatel napisal ze vlastni firmu ktora posobi prevazne v tazsie dostupnom terene, alebo ze ma chatu hlboko v lese... Ale priznat, ze jazdi cisto, len, a vylucne v meste a kupovat take hebedo, len aby... aby neviem... To ako vsetci ti nagelovani pozeri, “pseudogangstri” ktori si kupuju G-cka na to, aby s tym parkovali pred Auparkom, chudacikovia ani len netusia ake auta maju, ale hlavne ze ostatni vedia ze je to drahe a ze na to maju... chore.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Na mobile.de je 16 Rangerov od roku 2009 s viac ako 200 000 km z toho tri majú nový motor. Čo z toho vyplýva ? Možno nič a môžno radšej utekať.

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 79757.html

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 96930.html

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 47588.html
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Ranger 2018-2019

Príspevok od používateľa Acon »

Splina napísal:Dobrý deň,

chcem si kúpiť nový Ford Ranger 2018-2019. Na stránke Ford som pozeral motory a všetko naftové TDCi 2.2 a 3.2. Vyhľadávam iba benzínové motory, niečo ako 2.3 ecoboost V4 keďže jazdím iba po meste. Nemám moc skúseností s dieselovými motormi, ale keď jazdím v zime nemám chuť jazdiť 30 minút, aby som si doprial trošku...
Mam 2,7td a po 1km mi fúka teply vzduch, po 2km má motor 60° a po 3km 90. Neverím, že Ranger nemá wwbasto na doohrev motora
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> mp3turbo, Ranger je nieco ine ako Voyager, ktory tvoja zena potrebuje (mozno) na prevoz deti a podobne.

ranger je dlhy 5.35m, Vojager 5.23m, ano je to rozdiel o pipik ale taky azijsky :)
Nie, moja stara samozrejme NEPOTREBUJE Granda na dve decka v meste, ale z ruky jej ho nevyberes - jedine ze prides s extralongom Veckom od Mercedesa, ten ma 5.35 zhodou okolnosti tiez... a nie je to o tom ze bratislavska panicka -to by asi nebrkala na 2004ke Voyageri. Je to o aute. Nie o nutnosti byt nadradeny a podobne veci.



>> Velkostou je Ranger uz nieco ako Ducato s korbou, s tym by si jazdil po meste?

hore pisem ze ano :) poslednych desat centimetrov NAOZAJ nehra ulohu pri pat metroch tridsat.





> ... chudacikovia ani len netusia ake auta maju, ale hlavne ze ostatni vedia ze je to drahe a ze na to maju... chore.

velmi dobra veta, ani si nevedia sparovat telefony a radiami, kazdeho druheho alebo kazdu druhu cicu vidim s jeden-a-pol-tisicovym AjFonom na uchu. Ale tuto temu sme nechceli rozvijat.


Velmi znamy slovensky drifter (Senec/Bratislava) co sa umiestnuje na podiach nedavno opravoval Rangera klepnuteho na dvere.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

To mám rád, keď sa pospolity ľud zaoberá tým, načo je niekomu veľké auto do mesta. Ja mám tiež veľkého offroada na ktorom polovička jazdí denne do práce a masy si ťukaju po čele že blondínka s veľkým SUV. To auto plní svoj účel 2x ročne na cca 5000km zbytok je mesto. To mam kvôli primitivnej verejnosti držať ešte jedno malé auto aby boli závistlivci spokojní? Lebo áno, mali sme na to Mazdu3 no ekonomockejsie vychádza mat len ten off ako 2 autá. Takže riešiť, prečo má niekto akékoľvek auto na akýkoľvek účel hraničí so závisťou. Alebo si to nazvite ako chcete.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pospolitý lud akoby nevidel tých chudákov kurierov čo sa zo svojimi dodávkami prepletajú aj tými najzapadlejšími uličkami. lol 20 rokov som sa túlal po slovensku zo 17kubíkovým Ivecom a za ním vozík s oknami. Nielen Iveco ale aj Sprinter či Crafter , všetko rovnaké kravy. Pozitívne bolo že pospolitý lud , pipeny na Cayene a frajeri na Gčkach sa držali v úctivej vzdialenosti. :40bd: :40bd:
Ale len čisto za mňa by som uzákonil ku každému predanému Rangeru jedného živého koňa - aby aj majitel bol naozaj Randžer. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

To nie je o zavisti. Ked mas offroad ktory vyuzijes na to na co je stavany a popri tom behas ty alebo tvoja polovicka na nom po meste, a nechces alebo nepotrebujes popri tom zivit druhe auto, chapem. Ale ak si niekto kupi G-cko a obdobnu obludu len kvoli tomu aby s tym parkoval pred hlavnym vchodom do nakupneho centra alebo vychyrenej kaviarne cez tri miesta, je uz na zamyslenie, nie? Osobne poznam nagelovancov, ktori presne toto robia. Popri tom samozrejme pod ruskom noci, sa pristavia pri kopke mladych zabiek pred diskotekou v centre mesta, odkial odchadzaju vytocenym motorom do pasma cervenych otacok rachotom ako ked vzlieta stihacka, samozrejme len do doby kym ich niekto vidi, potom nasleduje tichucky ekonomy mod. Takuto tazku frajerinu samozrejme nemaju problem predviest aj pred obchodom, kostolom, skolkou... Takehoto majitela G-cka sa mozes opytat na uzavierky, pohon, motor atd., odpovede sa nedockas, lebo ine ako to ze je ofoliovane do cool matnej ciernej a aby tam boli 23” kolesa ho nezaujima... No poznam aj takeho majitela G-cka, ktory s nim travi v lese viac casu ako na asfalte. To auto je nonstop zablatene az po strechu, zvnutra zvonka. A to je prosim pekne original AMG-cko, narozdiel od tych auparkovych packetovych kachiel...
Odbocil som od temy, len som reagoval na “jazdim len po meste”. Ako jasne, nech si kazdy jazdi na com chce, ale u nas stale plati, ze auto je akymsi symbolom statusu a nesluzi ucelu. Ak mam jazdit trikrat v tyzdni cez celu europu, nekupim si na tento ucel Tico. Tak isto si na jazdenie “len” po meste nekupim T815.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mne je kazdeho vergel u riti, az do momentu ked ma s nim vyblokuje ze do svojho regulerne parkovaneho nevlezem, potom mu spravim cirkus humberto jak tomu kktkovi minule pred hornbachom co nevedel ci ma habkat hura alebo hori, pred zenou a dvoma detusikmi, este dobre obisiel, ze tam sedel a frcal prec, na nepritomnych debilkov volam okamzite hliadku, necakam akademickych 15 minut ci si neodbehol uchcat len
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Leon , na tú poslednú vetu musím reagovať. lol Vieš ako rád by som si našetril na Tatru 111 - drevenná lavica , volant ako kormidlo na lodi , celokovový a rýchlosť nezaradíš ak nemáš aspoň 90kg. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

David G s amg motorom nema velmi rad blato a novsie uz duplom :3035: G je styl ale zaroven aj velmi prakticke hoci nie tak pohodlne ako landcruiser a blbcov co nan davaju 23 disky + maximalne prejdu obrubnik pred auparkom nepocitam :40bd:
Bajo poznam kamarata s dodge ram 1500 ktory nim vozi veci na stavby + ludi a ten veru keby zaparkoval pred nakupnym centrom vedla teba tak nevystupis a nepomohli bi ti ani policajti lebo to auto je tak siroke a keby si ho isiel zjazdit tak ani to by ti nepomohlo keby z neho vystupilo 5 stavbarov :40bd:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked myslis, ciganska ferovka 5 vs 1 uz aj zakon pozera na nutnu obranu inymi pohladom ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Ked si normalny a vidis,ze niekto na velkom-sirokom pickupe alebo dodavke zaparkuje na uzkom ,,parkovacom,, mieste pred nakupnym centrom tak pindat nebudes a nebude ani ferovka :d :D A kto pinda tak nic neporiesi a ani nevyriesi :d :D
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Bajo, napr indian co sli nanho styria ci kolki boli a jedneho z nich bodol do krku a ten zomrel. Nakoniec ho sud oslobodil, tak asi nieco pravdy na tom bude, samozrejme zalezi na okolnostiach a na kvalitach obhajcu...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných