VW GOLF IV 1.9TDI 85KW AJM

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Golff7
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.02.2017 09:13
Zdieľať na Facebook

VW GOLF IV 1.9TDI 85KW AJM

Príspevok od používateľa Golff7 »

Zdravím vás , chcem sa opýtať pri zamknutom aute, začne trubit a blikať všetko ... Zistil som ze v troch dverách sú zlé mikrospinace,lebo keď otvorím dvere sa nerozsvieti svetlo .. Otázka znie, dá sa ten alarm alebo co to je vypnúť alebo deaktivovať?? ZA rozumne odpovede ďakujem, nebaví ma v noci behať ku autu ho otvárať
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nie som elektrotechnik , no myslim si,že alarm by sa mal aktivovať len vtedy ak spinač preruší obvod istenia /otvoria sa dvere/ vtedy ak je alarm aktivovaný

spušťanie alarmu kvoli tomu,že popod auto prebehne mačka, alebo vedĺa stojaceho auta prejde iné auto v ktorom je hlasno pustena hudba /basy/, či nejaký chopper bez tlmiča vo vyfuku

je chybna funkcia systemu alarmu
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Budes muset dat doporiadku tie zamky
Golff7
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.02.2017 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Golff7 »

Zámky to áno, ale či sa nedá vyriešiť nejak tak ze to odstavim aby to nehukalo, keď sú Zámky zle
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

mozno to nehuka koli zamkom, to by ti zacalo hukat vzdy ked zamknes 30 sekund od zamknutia, problem bude asi niekde inde, otazka je ci to nebude prepojene aj s imobilizerom nejak ze ked to odstavis natvrdo, napr. cez poistku ci ti pojde nastartovat auto, skusil by som odstavit otrasove cidlo alebo kontrolu vnutorneho priestoru, tazko povedat ked nieje info ci to je fabricka zastavba alebo dorabane, typ a pod
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Golff7
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.02.2017 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Golff7 »

Nemám žiadne cidla ani vo vnútri ani na kapote no nikde... Neviem, či je dorabany, alebo nejaký sériový... Neskumal som to, nebol dôvod nato doteraz.. Možno to je prepojené neviem, otázka je ako to zistiť..
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

Odpoj húkačku keď nechceš poriešiť zámky :4090: .
Nájdeš ju pod torpédom.
Alarm sa dá deaktivovať cez VAG.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: foter a 26 neregistrovaných