LPG bliká

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bederkovasabi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.12.2018 23:35
Zdieľať na Facebook

LPG bliká

Príspevok od používateľa bederkovasabi »

Dobry den, vcera sa mi stalo, ze sme na benzinke natankovali plyn, do plna ako vzdy. Dovtedy vsetko fungovalo ale potom vobec nechcelo prepnut na plyn. Miesto pomaleho blikania a nasledneho prepnutia na plyn len rychlo blika a neprepina. Neviete co s tym? Este teda sme kupovali na tu plynovu nadrz novy vrchnak lebo ten stary sa akokeby rozpolil na dve casti. Absolutne netusim co s tym :41c2:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mas to pokazene, ale takto sa plyn nropravuje cez forum, nech sa paci do plyno-servisu :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Niekedy pomože aj taktika ajťakov...

VYPNUŤ , počkať a opäť ZAPNÚŤ ... :d :D
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

neviem čo je ten vrchnák ale ťažká otázka a ako píše Bajo - jednoduchá odpoveď - chce to plynára. Možno je pokazený multiventil, možno sa odpálila poistka, možno je zlé čidlo teploty a možno úplne niečo iné...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Preto som napisal,že treba vypnuť motor a počkať nejaký čas.. a potom naštartovať, možno prepne...

Na mojom aute to tak niekedy robí...

Raz som natankoval plyn v ktorom bol nejaký olej.. vidno to na splyňovači, celý je mastný..

A preto niekedy nechce prepnuť, hlavne hned potom ako natnkujem doplna plyn..hlavne ked je zohriaty motor

Tak aplikujem ten postup, čo som opisal vyššie a vždy to pomože.
P.S. Nechce sa mi v tej sychravej zime vyberať von splyňovač a do dielne ist nechcem lebo to ma bude stáť 70 € ...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dva druhy pohonu v aute, znamená dva krát väčšie množstvo riziko záhad v prípade poruchy. Preto sa mi páčil komentár moderátora na českom TV programe autosalón ifajn CZ, kde na motor show v USA komentoval maxi pickup od chevy : pohon benzín osmivalec, automat, á jó taky elektrický pohon. Zadného čela.
Nafta do zetora, plyn do sporáka, benzín do osobaku.
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

paci sa mi kategoria tejto temy: Pre ženy :d :D
zeny maju rady svetelnu vyzdobu, to je pravda

nenapisal si ani co mas za system a to, ze si menil kryt multiventilu tiez vela nenapovie, takze to odvez k nejakemu schopnemu plynarovi

PS pre adminov: tema zjavne vhodna akurat tak na lock + kos
tuninka
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Nie som odborník na plyn, ale za tie roky čo jazdím na plyne sa mi to raz stalo. 2 dni mi to neprepínalo na plyn, tak som auto postavil do garáže a na noc odpojil baterku. Ráno po pripojení zase všetko fungovalo, a odvtedy funguje....
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný