Ako sa zachovať - sused venci psov za jazdy na okreske

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

To mas tak ako ked sa cudoval predavac preco sa tak dari susednemu predavacovi-zidovi ktory predaval skoro to iste.A zid mu hovori.Ja sa staram o seba,o moj obchod a tovak ktory predavam.Ty sa staras o mna,o seba,o moj obchod,o tvoj obchod,o tovar ktory predavm ja a o tovar ktory predavas ty sam.Takze mas 2 x tolko starosti,preto sa 2 x viac narobis ako ja a o polovicu menej zarobis ako ja.Staci len sa starat sam o seba a nie o vsetkych okolo.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No to by to tu pekne vyzeralo - ako by si sa tváril ak by bolo tvoje dieťa zrazené na zemi po nehode ,a každý by sa staral o seba? :3020:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ak to vidis tak casto, natocit na mobil a poslat na ochranu zvierat, alebo len jednoducho na policiu a oni sami urcia, ci sa tym maju zaoberat, alebo nie... neber spravodlivost do vlastnych ruk.. a este pre niektorych - nie je tyranie, ako tyranie - nepomerna vacsina zvierat dlhodobo zijucich v primeranych uzatvorenych priestoroch / nie v lese a v busi/ su tam narodene, odchovane a zvyknute... my sme tiez vysli z lesa a kto by tam isiel teraz zit len tak pod sirak po cely rok, len aby mohol hovorit, ze je slobodny... lol kde by som mal svoje motorky a auta ??? :-\ :4090: za mna radsej v teple panelaku s chladenym pivom a teplou vodou... :40bd:
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

oco13 napísal:No to by to tu pekne vyzeralo - ako by si sa tváril ak by bolo tvoje dieťa zrazené na zemi po nehode ,a každý by sa staral o seba? :3020:
Nikde v tvojom prispevku nevidim ani naznak o psoch o ktorych je tato tema.Neodbocuj a pis k teme.
Sa bojim aj povedat ze chytam mysi na slopec.Ale ak by chcel niekto zive koli tyraniu,rad darujem.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ok nazad k psom ako radí christiane : dokážem tolerovať ak niekto vedie psa popri bicykli - je tam určitý kontakt a ťahajú obaja , skôr je unavený majitel ako pes. Ale ak majitel sedí v aute nemá šancu zbadať ,že pes krivo stúpil,alebo sa mu niečo zapichlo do labky.
Ak sleduje psa ,zase nemá šancu sledovať premávku.
Takže za mňa pekne pristaviť ,slušne zaklopať na okienku :40bd: a v tom momente päsťou zlomiť nos - aby mal pamiatlu. Je kategoria ludí ,ktorí inej reči nerozumejú.
Inak stavil by som sa ,že ten pán občas doma preventívne zmláti manžeklku, len tak zo zábavy.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

lubos zimovcak napísal:Skúsil by som mu pochváliť toho čokla, ale povedz mu, že minule si mu ho skoro zrazil, lebo si ho nevidel.
Bonzovanie nemá zmysel.
Súhlasím.
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

oco13 napísal: päsťou zlomiť nos - aby mal pamiatlu. Je kategoria ludí ,ktorí inej reči nerozumejú.
Uplny suhlas, co clovek zaziva dennodenne na cestach, v obchodoch, uradoch a vsade kam sa pohne, nie je normalne. U nas inteligentny sposob riesenia konfliktov nema zmysel pretoze tento sposob vo vacsine pripadov nic neriesi, prave naopak, ked protistrana vyciti mierumilovne sposoby, okamzite sa meni priam na agresivnu bestiu. Preto treba byt rychlejsi a hlavne prvy. V prirode odjakziva platilo a plati znama mudrost, ze: “Nie velky dostane maleho, ale rychly pomaleho”
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

A čo by ste povedali na tento pripad :

Kedysi ked som ešte chodil do školy , sused v dome vedĺa nás mal z času na čas vždy nového psa ....

Až oveĺa neskor po desaťročiach mi otec povedal , že preto mal sused vždy nového psa , lebo toho predchadzajuceho, jednoducho zabil, surovo zahlušil.... tým, čo akurát mal pri ruke, rýĺom.. lopatou..motykou

Zabil psa preto lebo nezvládal svoje emocie...
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Že je to premlčané
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Laco, ak ten sused este zije, velmi rad mu pomozem zvladnut jeho emocie, ale myslim ze pacit sa mu to nebude... :38eb:
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

leonNL- Až oveĺa neskor po desaťročiach mi otec povedal
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

leonNL napísal:Laco, ak ten sused este zije, velmi rad mu pomozem zvladnut jeho emocie, ale myslim ze pacit sa mu to nebude... :38eb:
Ten sused už NEŽIJE , ak by to niekomu pomohlo, rád pošlem FOTO jeho náhrobného kameňa.... :48:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní