Jeep Grand Cherokee - radio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patrick13
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.07.2010 17:40
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee - radio

Príspevok od používateľa patrick13 »

Pozdravujem...vedel by mi niekto poradit...mam Jeep Grand Cherokee r.v.2007 a začalo mi blbnuť radio...niekedy svieti displej inokedy vobec ale hra...ked nesvieti nejde ani ovladanie pod volantom...tak skušam tu či nahodou by niekto nevedel

Dakujem za info
ropask
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 19.06.2013 22:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ropask »

to ovladanie neviem ale ze na tomto radiu odchadza displej je znama vec. Ci to ide opravit neviem, vacsinou to ludia vymenia za novsie radio z cinskej produkcie. Existuju modely ktore su priamo pre toto auto, pozor na modely pred a po FL. Ak mas Boston Premium audio je to komplikacia ale da sa aj to riesit.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

mozno sa mylim, ale montovali sa tam asi 3 rozne radia, mozno v danom roku iba jedno, ale neviem o ktore sa jedna.
Kazdopadne je to jedno, proste to nefunguje. Mozno zly kontakt, ale univerzalne riesenie asi neexistuje. Vybera sa celkom v pohode, len co s tym dalej, rozobrat radio, hladat studeny spoj...
ropask
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 19.06.2013 22:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ropask »

radio zalezi od vybavy, ja som mal na mysli 2 dinove s navigaciou oznacenie REJ/REC.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

http://www.wkjeeps.com/wk_radios.htm

Ja som mal to prve, REF, este bez aux in, ale boston zosik v kufri aj boston repraky vo dverach, hoci na mriezkach na dverach neboli napisy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných