Seat Leon TDi 110kw - ide na 3 valce

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nemajú čo iné na práci,tak plodia deti,to je druh zárobku.Malý gadžo zúri lebo to platí,velký gadžo na tom zarába,lebo rozkradne peniaze ktoré sú..akože použité na ich kultiváciu...škoda slov.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Musím vás poopraviť chlapci - aj v tejto komunite sú obrovské rozdiely. Ja som bol rasista možno väčší ako strýko Adolf a zmenil som názor. Do fabriky nám agentúry zvážajú hodne príslušníkov jednej komunity zo stredu a východu slovenska. Po už viac ako ročnej práci s nimi vidím v nich značný potencial do budúcnosti. Sú jednoduchší rozmýšlaním, ale chcú sa učiť a chcú robiť. Ich rodičia možno ešte boli pokazení režimom ktorý ich dotoval, avšak to sa prudko zmenilo. Z titulu svojho zaradenia si môžem vyberať operátorov a už dlhšiu dobu idem radšej do tmy a na ukrajinu, ako siahnuť po rozmaznaných synáčikoch tu z okolia. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

bajo777 napísal:len tak pre zaujimavost narazil som na kanal slavneho indickeho konstruktera...odporucam pozriet...su tam velke myslienky pristupu k ekologii, bezpecnosti premavky a aj plno inspiracie pre opravarov typu premka podlahy, ked stary suchy chleba prehlasil za krekry pro chude

https://youtu.be/HxtMQYYriuI
Kokos, až mi zle prišlo...
Nepoviem nič, stane sa. Kto nič nerobí, nič nepokazí, všakže. Ale s takými sa svet nepohne. Ale aby chladiacu kvapalinu úplne bez zlého svedomia vypustil na trávnatú zem... ...a ten motorový olej so svedomím nehody nakameroval a mám pocit, že auto preparkoval. Nonsens. Joj, ako som sa rozčúlil...

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tono.kov a 12 neregistrovaných