Diagnostika WiFi (sixtol sx1)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Diagnostika WiFi (sixtol sx1)

Príspevok od používateľa lilipo »

Nazdar,
keďže idú vianoce tak som dostal darček od mojho fofana v podobe rozsvietenej kontrolky motora
a keďže je čas sviatkov všetky servisy budu dlho zavreté..

preto zháňam diagnostiku aby som vedel na čom som
jedniná možnosť je asi len objednať z alzy zajtra by som ju mal na pobočke ..
odkaz: https://www.alza.sk/auto/sixtol-sx1-aut ... .htm#popis
mala by fungovať aj s androidom aj s windowsom cez Wifi (čítal som recenzie/diskusie že tým cez bluetoth vypadáva spojenie)

jedná sa o FF mk2 2.0tdci 2007

[img]http://imagehost.cc/images/2018/12/22/111.md.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a lilipo v 23.12.2018 11:55, upravené celkom 1 krát.
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Take iste z ciny s blutut mas za 4e, ale pockas si asi 3-4 tyzdne. Nikdy mi nevypadlo spojenie cez to.
Skusil by som odpojit bateriu, pockat aspon 30 sekund a mozno mas opravene. Nepises nic o prejavoch poruchy.
Z alzy mozes kupit, pouzit a snad ti to vezmu aj naspat, ked to neposkodis a zabalis ako nove.
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

no praveze niesu ziadne prejavy aj som skusal test co sa da na budikoch pustit ale ziadna chyba takze uvidim cim to bolo
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mam skusenost iba s bt elm327, ale jedna vec je "kabel" druha vec je soft, s torque pro s telefonom mas iste moznosti, s notbukom a multiecuscanom zase ine moznosti...

ale uz som mal prihody ked aj s tym telefonom som to za sekundu vyriesil, taky priklad start s vybitou baterkou, to tam naskakalo asi 30 chyb :40bd: , za mna dobra vec v tom aute sa to strati, penazi to nestoji moc, smartfon ma dnes uz kazdy...neni o com, ale servis aut bych na takomto nieco rozhodne nezacal budovat lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Už som to tu písal mnoho krát, za nejakých 35€ je klon DS150E ktorý toho vie 5x viac ako tieto krabičky z číny v hodnote 3€. Ale treba objednať z číny, lebo tunajší chytráci to strielajú po 70€ na bazoši

X krát sa tu omielalo že ani DS150E nie je zázrak, ale ked niekto neznalý vie vyvaliť 20€ za tieto čudá, ktoré nevedia okrem motora nič...
A nie je chyba na strane telefonu, respektíve aplikácie, tá vyčíta iba to kam sa dostane samotná krabička
Naposledy upravil/-a ivko1 v 23.12.2018 09:36, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Delphi 150E stojí originál vyše tisícky,a dokáže niektoré značky urobiť úplne plnohodnotne až po kódovanie RJ vstrekov atd,niektoré iba základné úkony,ale je to všeznačková univerzálna diagnostika na obstojnej úrovni doplňovaná upgradmi čas od času.Rozhodne je to neporovnatelné s tými telefonnymi hračkami ktoré vždy budú iba hračkami.Je dosť desivé že sa človek pripája aj drahými továrenskými diagnostikami do heriek čo ľudia pobastardia týmito čínskymi hovnami.Mám odpálených diagnostík plný šuflík,to nemá cenu rozoberať,ale slovo čína by v takej debate vždy bolo.Pokojne si tam nastrkajte aj zápalky alebo PS prvej generácie
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

chlapi neobjednavam to z ciny (praveze potrebujem to hned :) a dalsia vec kde teraz pocas sviatkov zozeniem servis ? :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

lilipo napísal:chlapi neobjednavam to z ciny (praveze potrebujem to hned :) a dalsia vec kde teraz pocas sviatkov zozeniem servis ? :)
A čo objednávaš z číny? Lebo aj 3€ sú trochu vyhodené peniaze v prípade tých BT hračiek
Ono to zistíš hned pri probléme napríklad s ABS, krabička za 3€ to nevie a pozor nevedia to ani krabičky s tým akože displayom, ktoré sa tvária viac profi a stoja kludne 30-40€
To je len umenie predajcu neznalému zákazníkovi predať krajšie zabalenú vec
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

ved aj v predmete je napísané že diagnostika WIFI a dal som odkaz na alzu ktorú diag. beriem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bosch KTS je proste Bosch,svoju značku obslúži slušne,so zbytkom je to niekedy super niekedy katastrofa.Ale preto má každá značka to svoje nádobíčko.Tam už ale často diagnostika vie a obsluha nie,pretože ani softový génius si bez znalostí techniky samotnej neuprdne.Vedieť naprogramovať dopad a potiahnuť za špagát nestačí,treba vedieť že táto rana roztrhne hlaveň.Opačne platí tiež.
Celá tá domáca diagnostika je ako návšteva na konferencii o urýchlovaní častíc v Cerne
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Najhoršie je to že ludia nevedia že krabička za 15€ nie je lepšia ako krabička za 3€, že je to stále len to isté milionkrát naklonované v inej farbe s iným názvom.
Predáva ten kto vie lepšie klamať = vie predať 5€ vec za 15€ len vdaka tomu že napísal viac bludov do popisu výrobku
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak čítaš že predajca použije chválospev na svoju vec ktorý končí ...nie ako ostatní..tak vieš že klame presne ako ostatní.Lebo to je základ klamstva - všetci klamú,len ja hovorím pravdu,na tom sa stavá úspech dnes už všade,v kšefte a ešte viac v politike.Zo záplavy klamstiev si už ľudia nedokážu vybrať najmenšie,tušia že je to klamstvo na klamstve,a tak ich presvedčí to najpresvedčivejšie a zväčša najväčšie
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných