Passat B7 Alltrack - meta system - poloha citacky pre cip

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

k3ko
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2009 11:37
Zdieľať na Facebook

Passat B7 Alltrack - meta system - poloha citacky pre cip

Príspevok od používateľa k3ko »

Ahojte,

mam Passat B7 Alltrack s alarmom priamo od vyroby (Meta system).

Mam k tomu cip na (predpokladam) odblokovanie alarmu, ale netusim, kde je v aute na to citacka. Pozrel som snad vsade.

Potrebujem totiz vytiahnut / nabit baterku a obavam sa, ze po zapojeni, alarm zacne hukat a toto bude jediny sposob deaktivacie (skusenost z Toyoty).

Neviete poradit?

Dakujem
k3ko
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2009 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k3ko »

Takto inak vyzera ten chip

Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Od výrobcu tam nikdy nebudeš mať taký systém, je to domontované bud predajcom, ale skôr si myslím že nejakým montážnym strediskom
k3ko
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2009 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k3ko »

Je to priamo z fabriky - mam auto od nova, este som mrkol do vybavy a mam to tam uvedene aj v objednavke s kodom. Je to plne integrovane (tlacitko na vypnutie vnutorneho priestoru, registruje to odpojenie zariadenia z tazneho a všetky dvere vratane panoramatickeho okna). Neviem o tom, ze by to dorabal ten dealer.

No nic, skusim odpojit baterku a po pripojeni normalne zamknut / odomknut dialkovym. Snad sa to rozchodi..
janicekk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 21.11.2008 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janicekk »

Nazdar, ja co som zatial videl auta s tymto typom, tak vitacka bola vzdy v poistkovej skrini vytiahnuta. Pozri tam, ak nie tak saspytaj kde si auto kupoval. Urcite to tam dorobili koli poistke a budu vediet kde to dali.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Ja to mám pod volantom na pravej strane samostatne, ale mám iné auto
k3ko
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2009 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k3ko »

janicekk napísal:Nazdar, ja co som zatial videl auta s tymto typom, tak vitacka bola vzdy v poistkovej skrini vytiahnuta.
Dakujem - bolo to tam. Pri prvej obhliadke som si to nevsimol, lebo to nie je pri poistkach, ale hned vedla klipsu na tu kritku (a vyzera to uplne rovnako). Vyriesene :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných