Pomoc pri kupe Kombika do 12-13 tisic EUR

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Kuffor
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2018 13:59
Zdieľať na Facebook

Pomoc pri kupe Kombika do 12-13 tisic EUR

Príspevok od používateľa Kuffor »

Zdravim

Potreboval by som poradit pri vybere auta. Som absolutny amater co sa tyka aut. Vodicak vlastnim 11 rokov a doteraz som auto nemal ani nepotreboval. Rozhodli sme sa s manzelkou ze sa budeme rozrastat a preto prisla aj tema na auto. Parametre mam celkom jasne :

Kombi , benzin (zrejme okrem malych objemov TSI), manual ale nebranim sa ani automatu, dobra vybava , rv 2014+

Horuci kandidati su :

Toyota Auris Sport Tourer 1.6 Valvematic 2014/2015
Hyundai i30cw 2014/2015
+ kludne nieco ine

Kludne si necham poradit aj nieco ine

rozpocet je 14 000 Eur s tym , ze zhruba 1000 eur by som chcel nechat na prvotny servis.

Dakujem za rady
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Na uplného amatera celkom sušný výber..

Amater vybera auto predovšetkým podľa učelu použitia, teda podľa karoserie a nasledne užitkového priestoru vnutri auta.
Potom prichadza sympatia ku druhu tankovaného paliva, čo mu viacej vonia a chutí... :4090:
Ak niekto spomína TSi , nemože byť amater, lebo určitý rozhľad už má... :4012:
Kuffor
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2018 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kuffor »

Tak amater no ... uz taky ten mesiac brazdim fora a vela citam a sledujem testy. no prakticke skusenosti mam nulove :D ... zabudnut soferovat som urcite nezabudol len to chce trosku chytit prax :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných