Peugeot 508 2.0hdi 120kw 2015

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

henrike
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.12.2010 20:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henrike »

Potvrdzujem , veľmi jedovaté a dobré brzdy , mám C5 X7 kombi , automat , 120Kw , len tak tak to mimo mesta stačí na svižnú jazdu pri pohotovostnej hmotnosti 1854kg , ale brzdy sú na jednotku s hviezdičkou .
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

boha riesite brzdy na ktore sa nikto nepital sedliac pytal sa na klimu ?????? nie
jono333
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.10.2010 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jono333 »

Braga

Uz som sa fakt zlakol, ze tu nikto normalny nieje, ale prekvapil si. Odpoved je: pri nizsich teplotach mi kompresor nemusi zopnut, lebo tlak freonu pri nizsich teplotach klesne. Kazdopadne to dam pozriet aby som mal srdce na poriadku.

Fakt nic v zlom chlapi, ale vela krat som si vsimol, ze je nejaka tema a odpovede su uplne mimo. Nesudim nikoho, ale forum je nayo aby sme si pomohli navzajom, pretoze kazdy problem je zvycajne iny a dat niekomu svoju skusenost je ulahcenie zistit problem, mnohokrat aj penazenku. PEACE :3906:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nemam 508,no jeho surodenca X7, osobne taktiez nemyslim, ze by v nizkych vonkajsich teplotach spustalo kompresor klimy, skor to vidim na PTC vyhrevny clanok, co by sa mal zapnut.
A k brzdam, origo fakt dlho nevydrzali, hadam cca 60 000km, Bosch dakych 100 000, myslim, ze je to asi vdaka predimenzovaniu.
Zadne odchadzaju rychlo, ak niekto neodbrzduje rucne…

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných