Felicia, regulator alternatora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mirec8684
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 30.07.2013 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mirec8684 »

Su aj dvojvyvodove, ale v predaji su z velkej casti len jednovyvodove.
dekarbon
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dekarbon »

za mna jednoznacxne kupit cely alternator novy..poviem vam ako je..ja mam z repasmi lne zle skusenosti..3x som daval opravovat alternator na repas 3x zle zrepasovane nedobijal.nefunmgoval ako ma alebpo prebijal bateriu a nicil svetko naokolo..odvtedy repasom navzdy už nheverím a kupil by som vždy lne uplne nový diel aj keby ten alterantor mal stát miliopn euro ale vždy iba fungel novy z vyroby
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Myslim ze v tvojom pripade je problem jasny, alternatorom to nebolo... Repas je casto spolahlivejsi ako nejaky novy diel z druhovyroby ci napodobenina z Polska. Aj repas sa da urobit dokladne a spolahlivo, este aj zaruku dat, zalezi na aku dielnu ci garazmajstra natrafis. Ty si mal zial smolu a cudujem sa ze aj strvrty krat si to tam neskusil doniest...

Kopec spokojnych ludi ti potvrdi ako im repasovany diel usetril balik a dodnes spolahlivo slape! Rovnako ti kopec ludi potvrdi ako skusali aj niekolko variant novych dielov a nikdy nepasovali tak ako povodny diel...

Naroky na nahradne diely su uz dnes ine, je uz umenie najst kvalitny diel a za dobry peniaz, drviva vacsina sa robi v jednej fabrike pre vsetky auta a casto su diely nanajvys podobne ale zdaleka nie rovnake ako povodne a vydrzia tak par rokov, ale na to su urcene a tak su aj dimenzovane. Preto je coraz viac aktualne skusit repasovat povodny diel ako skusat druhovyrobu ci hladat predrazeny original.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 34 neregistrovaných