Katalyzator BM Catalysts

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Katalyzator BM Catalysts

Príspevok od používateľa Rolfos »

Zdravim, ma niekto skusenosti s katalyzátormi od BM Catalysts?

Potrebujem pomerne specificky a komplikovany katalyzator, ktory je u MB uz par mesiacov nedostupny a nahodou som nasiel kopiu od toho BM Catalysts. Pisu, ze by to mala byt anglicka firma, ale nikdy som o nich nepocul a cena je podozrivo nizka...

Vopred diky
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

a kto ti odpovie ked nepises na ake auto , cislo dielu atd....
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Hlavne sa vyhni jmj polsko to su smejdy ...

A bm catalyst ja som mal od nich dpf vydrzalo az 6000 km a islo srat sa roztopilo
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Je to na Puch 300GE, cislo dielu BM90600, ale to je fuk, zaujima skusenost ludi, co robia s dielmi, ci tuto znacku pouzivaju alebo nie a preco.
jojtik
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 02.03.2011 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojtik »

Neobjednavam. Je to smejd, rovnako ako JMJ. 2x som tento, akoze anglicky vyrobok skusil a museli sme dat inu znacku. Zadna lambda sa tvarila akoby tam neboli. Eberspacher, Ernst, Tyll, Walker, HJS, Dinex a v krajnej nudze Bosal. Treba porozmyslat aj nad orig. repasom, ktory ma casto rozumny pomer cena/kvalita.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Ono to potrubie ma taky divny tvar- dve trubky sa spajaju do jednej, potom sa pred katalyzátorom znova rozdvojuju, katalyzator ma dva vstupy a dva vystupy (ani len univerzal 2x2 som iny ako Bosal nenasiel) a potom sa znova spajaju do jednej ktora je ohnuta hore a vpravo. Povodne to robila nejaka firma Zeuna Augsburg, ale ta uz neexistuje a ich kopyto asi skoncilo u tych Anglicanov. Pozeral som katalogy vsetkych tych známych firiem a nikto nic pre maloobchod na G nevedie (aj ked napr. Eberspacher robi stredny aj koncovy tlmic). Jedina asi potom moznost kupit ten univerzal Bosal a nechat okolo neho to potrubie vyrobit u niekoho, ako A-M-A...
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Kvalita vyhotovenia potrubia, to je ten najmensi problem. To moze byt kludne aj kvalitne. Lenze to na com sa odrbava a setri, je vypln tych katalyzatorov, ktora musi obsahovat vzacne prvky ako platina a podobne. A v tejto oblasti tie lacne nahrady casto vobec nesplnaju poziadavky.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Ono to cele vyzera nejako takto

Obrázok

Asi to spravim tak, ze to za tych cca. 170 euro risknem, ze potrubie bude dobre a ak by aj katalyzator samotny daval nedostatocne hodnoty, tak ho vyrezem a navarim namiesto neho Bosal 2x2 (099-883).
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jepe13, Michal1312, oco13 a 48 neregistrovaných