Fiat Ducato II 1.9 TD , 66 kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tá gurtňa je tam ako dekorácia, ručná to v pohode udrží.A tie Donovaly dávam statočne za dva, trojku len dolu kopcom. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbystrica »

Myslim si, ze keby Ta odstavili policajti tak Ti zoberu aj rodny list :-)
Neviem ja by som takto neriskoval.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

bbystrica napísal:Trucker nepotrebujem na to na co ma sluzit Ducato za 10.000 € pripadne nove. Ale ako ano su ludia co chodia na preteky a potrebuju sa ukazat a maju aj take ale to je uz ich volba. Ja proste uvazujem inym smerom a radsej cez zimu dam do auta 1500 € a nebude mat 125PS ale 150PS a uz konkurencia bude na hony od nas :-)
Ale ak sa rozhodnem pre toto konkretne Ducato tak urcite dostane to co potrebuje. Zaujimave, ze som oslovil predavajuceho nech napise, ci rozvody robil na fixku alebo na aretaciu a nejak sa mu pokazil pocitac :-)
Potrebuješ auto na to aby ti urobilo službu, a ty sa mu odvďačíš starostlivosťou. A tatko to je náš maskot, gurtna na ozdobu, ako kolega vraví : keď sa vy.j.e.bem tak len budú zavadzať, kto ich odreže? :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mňa už policajti strčili aj do CPZ - pobil som sa na križovatke. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to neni zle, ked to v sebe dusis potom su tie infarkty a porazky bazrco, az das volakomu obcas nahubu, spravis sluzbu jemu, aj sebe :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na preteky a prevoz špecialu nebolo by vhodnejšie Ducato vo verzii odťahovka? lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbystrica »

Nie nebolo oco. Je to 6 miestna verzia a do zadu spravim take akoze nudzove spanie. cca do roka mame stvoro pretekov dvojdnovych a to sa da nejak prekusnut/ vyspat sa akoze :-)
Na preteky vozime minimalne vzdy 6 az 8 ku pneu na diskoch, stan, stolicky, zdvihak atd atd toho naradia je cca 100kg a to do odtahovky by som urcite nedal a davat to do auta to eee. Okrem toho sem tam sa pojde autom do hor tak preto taketo auto. Hladal som benzin ale nieto. Bolo jedno myslim Citroen to bol 2.0/85kW tusim ale zavahal som ked som volal uz bolo predane.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nie nezaváhal si,mal si šťastie.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Na preteky a prevoz špecialu nebolo by vhodnejšie Ducato vo verzii odťahovka? lol
Niiiieeee, nebolo, lebo sem dá spacak a spinká vo vnútri. Ako v karavane, celkom sa mi to začína páčiť.
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbystrica »

Kamarat to tak ma uz davno v Hyundai Trajet co je ovela mensie auto a presiel s tym dost/ precestoval. Bol som uz aj za stolarom co mi vyrobi drevennu akoze postel. Bude vyssie ako je podlaha a pod nu pojdu veci tz kolesa, naradie, stan, stolicky, gril :-) voda atd atd.
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbystrica »

Pani aby som dokoncil pribeh :-) tak kupa Ducata 1.9/66kW sa nakoniec nekonala. Auto bolo napisane este akoze na povodneho majitela, vraj povodny majitel to odhlasi bez problemov na mna :-) VIN ko bolo necitatelne tak asi tam bol problem preco to bolo napisane na pana v NR a real to uzival pan v KnM :-)
A klasicke omacky o aute ake je dobre co vsetko spravil a podobne....ale nakoncie sa usmialo stastie na mna / mozno/ zohnal som detto Ducato 2.5TDi 85kW sice starsie o dva roky nabehane odhad 450/500.ooo slusny interier a nie je ani moc hrdzave :-) Jasne, ze cez zimu teraz sa mu povenujem ale nemozem cakat vonavku :-) za taku cenu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chce to trpezlivosť a dá sa kúpiť ozaj výborné.Toto bolo dobré rozhodnutie,to auto ide oproti 66 kW verzii úplne neporovnateľne,prerobil som si takto dvojkabínu na odťahovku a nebehal mrte km do F.To už sa dá,tá 66 kw v podstate zoberie aj v palive viac než táto.Km sú v pohode,záleží na predchodcovi ako sa staral.ja som kúpil nedávno z 575 tis km a po mesiaci musel urobiť STK a EK a ani som kapotu neotvoril a prešiel full v pohode,ešte aj emisie hlboko v norme.Ale zvonka vyslepnutý lak,nemá za mak lesku,ale ide nádherne.Toto je odmena za trpezlivosť a schopnosť odísť aj od ôsmeho šuntu bez kúpy.Ale...videl som tých vrakov ozaj požehnane,a vypočul klamstiev do telefonu len aby som sa išiel pozrieť.Až som trafil dokonca u nás kupené a jediný majiteľ.To sú jediný čo sa starajú a nemajú sa ani na koho vyhovoriť že je auto šrot
bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbystrica »

Ako nechapem tych ludi/ predajcov co klamu do telefonu a este aj na live. Presviedcal ma najskor pisomne, potom do fonu, ze no problem a jasne, ze problem bol. Slusne som sa podakoval a isiel domov. To bolo to Ducato co boli robene akoze rozvody. Do telefonu tvrdil, ze ich on robil pri osobnom stretnuti na otazku ci ich aretoval alebo fixka :-) tvrdil, ze to robil servis ... stare porekadlo hovori kto chce klamat musi mat dobru pamat :-)
Toto druhe Ducato bolo 50 km odo mna, dovoz IT na SK je od 2010 kilometre nezistim real a ani nepatram. Bol som sa previezt a ano islo krasne. To, ze je lak vytahany sem tam bude treba vyvarit spravim cez zimu. Tazne v pohode na 2000kg. Interier sa da detto spravit. Nie je to cukrik ale ani srot a majitel uz do fonu normalny nic nezatajoval. Cena si myslim ferova lahko pod 2000 €

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní