Kvalita alá nový Opel Astra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

co sa tyka nelicujucich dielov karoserie na funglovkach, to nie je uplna rarita vo vseobecnosti, a vobec to nemusi suvisiet s nejakym naslednym poskodenim. Ako som vravel, na astrach som si to uz vsimol, a viem s tym mali problem napr. aj focusy. Daju sa najst o tom cele diskusie na nete. Holt prachy sa nahanaju vsade a aj toto je dosledok.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

V polsku s astrami, v cz zmes.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ako sa hovorí opel popel :28b7: ale nová insignia vyzerá dobre ako je na tom s kvalitou netuším :40bd:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Opel sopel, insignia asi trochu lepšie, momentálne polská policija mení staré passaty za nové insignie, a prvé modely insignii a lá cobra 11 poland menia za aktuálne modely.
Predtým tam mali alfy romeo 159, potom passaty spolu s prvymi modelmi insignii, teraz čisto insignie civilne s výbavou cobra11.
Asi nie sú najhoršie
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to ze policia alebo akykolvek organ masovo meni X za Y absolutne, ale absolutne neznamena ze Y "nie je najhorsi" ale... len to ze Y ma najsikovnejsich obchodnikov a ze Y splna vsetky check-boxy na specifikacii zakazky.

Premen si to na drobne ako len chces, sikovny chlap si dost.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

mp3 turbo rozhodne je pravda,že obchodný faktor tam zohrava ulohu,
možno aj spravné rozdelenie provizie za predaj za niekolko stoviek aut lol

ale aj faktor spoĺahlivosť vs. udržba pri tychto vyberoch musí zohravať podstatnú ulohu , nemožu vozy policie byť viacej v dielni ako na ceste..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jasné, lacko, ako vždy máš pravdu, do verejného obstarávania pre autá pre políciu sa vždy dáva podmienka spoľahlivosť a značky, ktoré jú nespĺňajú, sa ani nehlásia. :::
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

No chlapci,dneska som bol s tým u predajcu v servise..
Stretol som sa tam aj s jedným pánom ktorý počul o čom sa rozprávame a on mal v servise práve novu insigniu a už 3 krát reklamoval to, že pri akcelerácií nereaguje plynový pedál..to len tak na okraj a čo sa týka vyhrávania tendrov a presviedčania zákazníkov, tak v opli dostaneš zľavy okamžite..známy kupoval grandland X v plnej výbave a zlava hned 4500 eur..a na túto pofidernu astru sme dostali zľavu 3500 z cenníkovej ceny..
No a teraz čo sa týka servisu, tak sme boli na skúšobnej jazde a hned aj servisný technik registroval chvenie auta..čiže jasná chyba..počas jazdy sme sa bavili o tých svetlách a bolo mi povedané že tie nové astry s tým majú občas problém, len že oni to v opli na centrále neradi uznávajú a teda považujú to za normálne, že sa svetlá mlžia :))))
Tak sme prišli naspäť a zašli s autom rovno do dielne kde servisný technik hovoril o tom chvení mechanikovi, tak že sa na to pozrie no a ukázal mu aj tie orosené svetlá/podotýkam s tým autom sa išlo naposledy minulý týždeň vo štvrtok a ani odvtedy nevyschli :)/a mechanik mi hovorí či ovládam základy fyziky čo sa týka zrážania vody..tak som ho normálne vysmial, že to snáď nemyslí vážne s tým že tu bude obhajovať chybu toho auta a že ja mám nového passata od januára tohto roka a v živote za 48 000 km čo mám na nom nabehané nebol vo svetlách ani náznak rosenia..a mal som 5 ďalších áut a toto som ani na aute nikdy nevidel..a ukázal som mu aj tú nelicujúcu kapotu a že to je normálne, elbo že to tak maju všetky astry niektoré menej a niektoré viac :)))
Ešte že vo VW a lepších značkach behajú pri výstupnej kontrole so šublerami..táto astra by u nich určite neprešla..
Tak som si hodinku posedel u nich a potom prišiel verdikt..
tak auto chvelo z dôvodu, že bolo zle nalepené olovko a ono počas jazdy odpadlo..nezlícovaná kapota je normálka-porovnali to s novými autami na sklade a maju to skoro všetky..no a tie svetlá mu mám poslať fotky do mailu, ktoré následne budú poslané do centrály oplu a tí maju posúdiť či nám to uznaju alebo nie :))..tak auto už nechveje aspon to sa vyriešilo no a tie svetlá tak to veru bude reklamácia na najvyšších miestach, ked to zamietnu..nie je možné aby v aute čo má 200 km hentak tieklo do svetiel..s mojím novým passatom sme šli zo sardínie 500 km po dialnici v prietrži mračien 120..a nič v svetlách nebolo..
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Mohol by si napísať u ktorého predajcu si reklamoval? Ak nechceš konkretizovať, tak sa len opýtam: bolo to v Bratislave?
Alebo daj do SS.
Ide mi o to, že som tento rok kúpil Astru a ak by som išiel do ich dielne, aby som mal predstavu o prístupe mechanikov.
Vopred ďakujem.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

maš SS
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

s tymi svetlami si sa nechal pekne odbit. Prisiel si, vytkol si vadu a oni nic o svetlach nespisali. Toto je vysledok. Ich clovek to videl na vlastne oci, mohol si to odfotit ako len chcel a poslat kam len chcel.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

no nedalo sa s nimi dalej pohnúť..aj oni si to nafotili..tie svetlá boli orosené dokonca po 6 dnoch od toho dažda..čiže sa ani nevysušili..servisný technik priznal že s tým hentie nové astry maju problémy ale že to oni nemôžu meniť na vlastné triko a musia to poslať na centrálu do oplu a na základe ich rozhodnutia môžu dalej postupovať či výmena svetiel alebo to posudia ako "normálnu" vec...fotky maju aj hentie moje a aj tie čo ešte on pofotil..
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

akoze nechcem hrat mudrlanta, lebo ja by som vybavil na mieste asi rovnake nic ako ty, ale az s odstupom casu si to clovek uvedomi, ze si v skutocnosti ziadnu oficialnu reklamaciu nepodal. Takze oni maju cas a mozno sa ti niekedy vyjadria a mozno nie.

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných