Co sa to uz tu na nasom Slovensku deje...

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Musel som ti dať palec hore,pretože bez vyvolávania ďalších polemík si to pomenoval velmi výstižne.Máme len to,čo si sami natropíme,vytvoríme si chliev a čudujeme sa že je v ňom hnoj.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vyjadrím sa iba k tomuto ...
Ako na potvoru, po výmene rozvodov som si všimol zvýšenú spotrebu, mechanik mi čistil sanie, mimochodom, minimálne zanesené, dobrá nafta robí svoje, snáď nejaký snímač neodišiel...

Ale, zároveň som si všimol, že pri 3000 otáčkach mi začali lietať otáčky, akoby nezaberala spojka.., dovtedy úplne v pohode.


Rozvody znamenajú aj...diagnostika pred a po, je to pre tvoj pokoj ale hlavne aby mechanik vedel zaujať stanovisko práve v takýto čas.Ibaže...nerobí sa
Spojka s tým celým ale nemá nič,na tú nemali prečo siahať
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

lubos zimovcak napísal: ale aby mi spojka smykala po smiešnych 240.000 km!!!!
Veď tú 508 si kupoval jazdenú, ktovie aké prasa ju jazdilo pred tebou.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Lubo...veci sa nedejú náhodou..treba pátrať
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

milansabo napísal:
Problem s nekvalitnymi dielmi u nas je skor sposobeny najdolezitejsou prefernciou zakaznikov, a to je cena. A od toho sa odvija cely biznis. Na rabat si nenecha sahat nikto, a tak sa znizuje kvalita.
Cina a vsetci ostatni nam dodavaju len to co chceme kupovat.
pises to akoby zakaznici boli na vine.lenze zakaznik vidi ze ceny idu hore akoby to robil clovek zaplateny v europe, kvalita pada dole a je ten posledny co to zaplati aj s danou.vsetko to robia ti co zadaju zakazku cine zaplatia za pracu drobne potom exportuju do europy a predavaju draho.kedysi automobilky si vyrabali nahradne diely sami,dnes vsetko externe firmy.to neskutocne pohama ekonomike.preto to s europou ide dolu vodou.uz sa o tom hovori v 2020 je dalsia kriza a doplatime na to aj my.automobilky zacinaju nenapadne znizovat vyrobu {neplanovane odstavky}

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných