Státie autá pred garážou

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Práve toto je jeden z pripadov keď velmi oceníte vlastníctvo podobnej plechovky ako mám ja. Ak niekoho štrajchnem tak to ani nezbadám, zato on určite ano. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
robertlc
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 28.03.2010 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robertlc »

mal som pár rokov dozadu rovnaký problém, ulica široká 4 metre, oproti mojej bráne vždy zaparkoval sused, bývajúci oproti, že vraj stojí “pred svojím”. Nepomohlo podobrom, tak som mu oznámil kúpu starého žiguláka s ťažným, že nedrží ručná... Pomohlo, keď ho videl vo dvore :40bd: Odvtedy je pokoj...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

a to si ešte predstavte ako reagujú na to keď s týmto točím niekomu nad hlavou [img]https://i.postimg.cc/nXtF88dJ/IMG-20181111-133119.jpg[/img] Alebo nedajboh nad milovaným karom :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

patko1 napísal:
hjundai napísal:
patko1 napísal: Za lakovanie napriklad jednych dveri ti nik zvysovat poistku nebude. Ked ho niekto umyselne terorizuje a dohovaranie neplati ani urady nepomozu tak ma stiahnut chvost a nechat si to? Ja by som mu este predtym skusil naznacit ze pane trpne mi obcas jedna noha a moze sa stat ze mi auto uskoci a prevalim vam dvere. A treba vam to? Mozno vtedy sa uvedomi spon kusok
- akonáhle z PZP sa vyplatí škoda je jedno aká veľká dostávaš malus.
Cesta vyrábania škôd je zlá - aj ten komu vyrobím škodu môže zajtra urobiť väčšiu mne - kam to vedie? Nikam.
Prvé upozornenie, následne polícia.
Ten idiot mu uz skodu vyraba davnejsie ak si si nevsimol, obera ho o cas a nervy a tie su mi istotne vzacnejsie ako 4,50e malus ktory by aj tak nenafasoval
- vieš ja nevymýšľam kraviny, ja viem ako sa navýši poistka - nie o 4.5E ročne a nie na jeden rok.... tak kľudne ho môže aj zabiť - ono to stojí za to že....
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Nasledujúci text vytlač, daj do fólie a daj mu za stierače:

Vážený vodič, dopustili ste sa priestupku v zmysle zákona č.8/2009 Z.z., § 23, ods. 2, tým, že ste mi znemožnili výjazd z garáže.


Keď to spraví ešte raz, normálne zavolaj políciu a hotovo, pokutu má istú. Podľa aktuálneho sadzobníka je za obmedzenie 50 eúr.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak je v hlave zdravý mozog netreba výklad zákona k ničomu,ak je v hlave nasr..té,nepomôže ani zbierka zákonov. Možno vzhladom na žgblavosť týchto egoistov to pokuta porieši,ale zase...nie je nič horšie ako zákerák od susedstva.Mám doslova ukážkové vzťahy zo susedmi v okolí,takže bežne si aj ponúkame ...pokojne sa mi postavte pod okná,aspoň to bude niekomu na očiach ... myslím že si skôr vzájomne ochraňujeme jeden druhému majetok,takže máme "oči" pre susedove veci.Takže si oznámime napr. že budeme mimo domu,tj máme na seba tel atd..Ale aký požičaj,taký vráť,vzťahy sú vzájomné
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

presne o tom som hovoril, ale tu je tusim kazdy boxerista v priprave, alebo aspon kovboj naprv strilam potom sa pytam
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
tuninka
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Aj ja mám suseda, čo mi ľúbil parkovať pred garážou.... a vždy sa vycieral, že či mi to nevadí.... tak som mu hovoril, že nevadí, ale že keď pôjdem preč s autom, tak mu zazvoním, aby ho odtiahol....3-4 krát za deň som mu zazvonil. Potom som mu raz zazvonil o štvrtej ráno, aby posunul auto.... Odvtedy už mi pred garážou nezaparkoval.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hjundai napísal:
patko1 napísal:
hjundai napísal: - akonáhle z PZP sa vyplatí škoda je jedno aká veľká dostávaš malus.
Cesta vyrábania škôd je zlá - aj ten komu vyrobím škodu môže zajtra urobiť väčšiu mne - kam to vedie? Nikam.
Prvé upozornenie, následne polícia.
Ten idiot mu uz skodu vyraba davnejsie ak si si nevsimol, obera ho o cas a nervy a tie su mi istotne vzacnejsie ako 4,50e malus ktory by aj tak nenafasoval
- vieš ja nevymýšľam kraviny, ja viem ako sa navýši poistka - nie o 4.5E ročne a nie na jeden rok.... tak kľudne ho môže aj zabiť - ono to stojí za to že....
Hej hej ty vies vsetko sa mi zda. Zazrak ze mne nezvysili ziadnu poistku ani susedovi co rozmrdal autom autobus. Nejakych 80 platim rocne tak keby mi aj zdvihli tak o kolko ty mudrlant?
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Kazdy vecer by som mu vyaroboval ventilky ...ak by nepomohlo cvakackami odcvakat...ak ani to vsetky psacie hovna ulica pozberat nahadzat pred dvere ...
MilankoDCA
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 16.04.2008 15:35
Bydlisko: okolo TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MilankoDCA »

Kedze sa dotycny uz upozornil a ignoroval to, tak by som ho siel upozornit este raz. ale s tym, ze rovno by om mu povedal, ze uz sa mu nepojde dohovarat, ale zavola sa rovno 158 a tam nech panom vysvetluje, preco ti znemoznil vyjst z garaze. Nech vie, ze uz za nim viac nepojdes a myslis to vazne.
Inak vazne neviem preco si toto ludia robia naschval... Mne aj ked da auto niekto na cestu ku garazi a zacne to robit systematicky, tak ho slusne ho poziadam nech tam neparkuje, ze mam problem vyjst von potom a nechcem mu do toho nacuvat.
este sa mi nestalo, ze po tomto tam necha to auto viac krat... a to nemam problem ani tak vyjst, ako som mozno trosku precitlively na otacanie s volantom ked idem von z garaze (vycuvavam vzdy von).
Svinske riesenie by som si nechal ako poslednu moznost, keby ani pani od policie na jeho srdiecko ani penazenku nemali nejaky vacsi prinos k zlepseniu stavu...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mne tak parkovali v lete pred branou ale na opacnej strane.ulica je uzka musel som na 3x dopredu dozadu aby som si travnik neznicil.na opacnej strane je tien od stromov tak to v lete laka.vravel som susedovi ze ma tym obmedzuje a tiez odpovedal je to obecna ulica.a ja ok sefe.bohuzial som vecer nepocital s tym ze tam stoji auto taznym na stred zadnych lavych dveri na insignii.
dalsia strana sused kupil si mercedes ML to iste zacal si to parkovat v tieni ale raz rano nasiel vazelinou vytrete klucky dveri a stierace.cakal som ho na okne a az zacal nadavat zakrical som zajtra bude brzdovka na celnom.obaja sa naucili si tie svoje auta parkovat pekne vo dvore.a este som si zasiel za starostom ako to je s tou ulicou ze ci mozem svoje 4 auta tiez parkovat na ulici.vydal zakaz pravidelneho parkovania na ulici.ti co maju dodavky si vykamenovali pred domom plac.teraz parkuju pekne za obrubnicek.

a susedske vztahy-- ani jeden sa na mna nepozrie.ak su teliatka ja budem tiez nemozem predsa vytrcat z zradu.tento rok obaja prisli za mnou ci mozu dat na moj droteny plot za domami zelenu tkaninu aby sme sa nevyrusovali.povolil som im bez vyhrad konecne skvely napad pretoze uz som myslel ze vytiahnem 2 metrovy betonovy mur.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Tu máš návod čo zo susedovým autom,aby ti neparkoval

https://www.cas.sk/clanok/774274/zavist ... o.c.x...B.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

wikyxxx napísal:Kazdy vecer by som mu vyaroboval ventilky ...ak by nepomohlo cvakackami odcvakat...ak ani to vsetky psacie hovna ulica pozberat nahadzat pred dvere ...
Ty si ozaj inteligent

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných