Výhrev zadného okna,cirkulácia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martin2075
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 21.06.2014 23:57
Zdieľať na Facebook

Výhrev zadného okna,cirkulácia

Príspevok od používateľa martin2075 »

Zdravím, dnes som si všimol že keď som chcel na fiat stilo zapnúť výhrev zadného okna tak sa proste nič nestalo ani kontrolka nezasvietila že som to zapol, a takisto aj na cirkuláciu, sa nič po stlačení nedeje.A však vypínače svietia takže tam prúd ide.Takisto mám problém s podsvietením panela kúrenia ale to budú asi žiarovky.Alebo to má všetko vplyv a budú to nejaké poistky?Aj keď poistky na vodičovej strane som popozeral.Čo to može byť?Ďakujem.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

To ze podsvietenie ide, neznamena, ze vyhrievanie ma stavu. Moze to byt (a aj to bude) iny elektricky okruh.

Pre ohrev zadneho okna v poistkovej skrinke pod palubovkou skontroluj poistku s polohou cislo 40 podla prveho obrazku

https://www.google.sk/amp/s/www.autogen ... agram/amp/

Co myslis po cirkulaciou? Ventilator ci klapku pre cirkulaciu vzduchu v kabine / privod vzduchu z vonku?

Poistky premeraj. Oko moze vselico prehliadnut.
martin2075
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 21.06.2014 23:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin2075 »

Poistka skontrolovaná, nieje počuť ani ako zopne relé, a tu cirkuláciu myslím vnútorný okruh(hned vedla vyhrevu napravo tlačítko). Po stlačení nehlási ani na jednom ledka že je to zapnuté.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ak su poistky v poriadku, zober do ruky multimeter a meraj ci mas privod napatia k rele, detto k motorceku klapky. A hladat, kde je problem. Od stola sa to vyriesit neda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných