Nissan almera 1,4 v top stave

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

OK tak sa drzme vsetci toho ze ked je niekto dobrosrdecny tak mu zoberme aj spodky.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie Paťko držme sa toho že ak chcem kúpiť auto tak by som rád spoznal majitela. Rovnako ako keď chcem kúpiť vysavač alebo paletu tehál. Pretože stroje a výrobky sú len nemé veci ale o ich stave vypovedá osoba majitela.
Nemám problém kúpiť auto auto aj v ačkach , ale beriem ho ako psíka z útulku , nikdy nevieš čo mu beží v hlavičke.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Pekneeeee. Len ta suma.
A stav? No teraz mozno pekne, ale co po roku?
Tento rok som kupil hrcu benzinovu, klimu to ma, zhnite to neni, interier cisty, zachovaly, variabilny, od majitela, co to mal 12 rokov za 700€. Jazdi, kuri, klimuje, ba aj zanovne sezonne sady na origo diskoch.
Toto 2200€? Ani omylom by som nedal, hoc aj keby to malo 500km na tacho.
Rozdiel 1500€ v cene, to mam dalsie 2 auta…
Aspon viem, ze keby sa to pokakalo, tak to mozem suchnut do priekopy a ist po druhe????
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Pre zadávatela témy....treba si uvedomiť že máme rok 2018, zachvílu 2019 a to auto je ročník 2000...ak sa máš aspon troška rád tak si kúp dačo bezpečnejšie, stačí, že to do teba napere spredu nejaký miestny dedinský pretekár v 70-ke v jednotkovej fabii a budeš rád ak to prežiješ...doba bohužial postúpila a bláznov je na cestách viac než dosť... :zga27:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dreevo , treba si uvedomiť , že žijeme v roku skoro 2020 a ludia sú swine. "zabudol" som zavrieť bránu zo 120tok ičiek a miestny 17 ročný pretekár si prepichol plúca a zlikvidoval motorku za x tisíc.
Riešila to aj policia a následne aj súd, - jediný výsledok je že jeho otec ma prestal zdraviť a chlapec už na motorku nesadne.
Aj taký je život.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Súhlasím s Patkom, ze trochu bluznite. Dá sa kupit lacné auto za pár supov "obcas". Posunie, kamarát, rodina, niekto z dediny, alebo sa natrafí aj na bazosi, ked sa niekto zbavuje atď.

Z inzerátu vidíme len, ze je pekná karoséria, ale to dokáže nalestit a vytepovať každý autičkár.

Cena by mala svedčiť o chvalitebnom stave, ale tutok naozaj obrovský pozor. Preveriť 3krát tak dôsledne ako auto za pár šupov. Lebo keď kúpiš šrot za 2200€ tak si budeš hlavu trieskať. Hlavne motor, prevodovka a hrdza. Ta cena vobec nie je málo a naozaj by si za nu mal dostať nieco zachovale. Ale nemôžeš po tych rokoch čakať, ze je to v zabehu, ako tuto niekto bluzni. Kúp to fakt len ak ta cena zodpovedá stavu a na nejake ciselko na tachaci sa vyprdni.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

patko1 napísal:hjundai ty co fetujes? Ukaz mi teda take auta 4kusy za 2200e? Ukaz mi aspon 2 teda po 550e. Alebo vies co? Ukaz mi aspon jedno ty hrdina.
- ja si svoju prácu a plat cením, možno fetujem ale takých áut ti narátam desiatky - stačí hodiť do vyhľadávača Cena do... oco ti napíše lepšie, ja viem čo som sám kúpil a za koľko... Za 4000E som kúpil Tino r.v. 2002 pred 7 rokmi, trošku iný motor, iná prevodovka, iná výbava... to auto som odpísal a pre mňa už nemá finančnú hodnotu, rozumej má tržnú cenu NULA, keby som sa ho chcel zbaviť darujem ho za prepis.
A ako píšem " top stav " u 18-19 ročného auta ...
:4012:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hjundai akoze vsetko inak OK? Same kraviny tu zas pises. Ja som pred piatimi rokmi zavahal a nekupil modenu za 35 a dnes pod 55 nezozenies nikde takze som to vzdal. Tak tu nepis o rokoch ani nic lebo tu sa bavime o tom ze ak to auto je ozaj bez hrdze a v top stave tak by niekomu este fakt mohlo dlho posluzit lepsie povedane ako tusim mhlavaty napisal kym ho nevytlacia z ciest elektromobily. Dalsia vec je ze 2200 je cena na nete a mozno sa da zjednat co ja viem aj na 1800. Klimu vela ludi nepouziva a ine tomu autu nevidim co vytknut. Ak je to nejaky priekupnik a zavadza a auto nie je v TOP stave to je ina vec. U nas je chalan co vozi z AT a DE jednotkove octavie a predava ich u nas po 3500e a ver tomu ze ludia sa za nimi blaznia a popritom uz dvojkovu vies za 3000 kupis. Takze vsetko je o tom ze ci chce clovek novsie krajsie alebo starsie jednoduchsie spolahlivejsie a so servisom za babku
4006
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 13.08.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 4006 »

Nekupovať iba ak na veterána začnete na nom jazdiť zo všadiaľ pôjde olej a brzdová kvapalina auto s takým nájazdom viac stálo ako jazdilo všetky gumičky tesnenia budu stvrdnuté a bude ich nutné zaradom vymieňať.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

4006 a nezabudol si si dat tabletky dnes?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

patko1 napísal: U nas je chalan co vozi z AT a DE jednotkove octavie a predava ich u nas po 3500e a ver tomu ze ludia sa za nimi blaznia
Vidíš Paťko a toto presne dosvedčuje akí sú slováci hlúpi. Aj ten chalan je len šmelinár a aj keby vozil vysavače tak musí oebávať inak by sa neuživil.
V bežnej normálnej spoločnosti by nikoho ani nenapadlo s týmto podnikať - lebo by do mesiaca krachol, normálny človek so sedliackym rozumom nekúpi takto žiaden výrobok, jeho "sedliacka" matematika nepustí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

oco13 nikde neni napisane ze musi o.ebavat. Ja som nenapisal ze kupuje vyhnojene jednotky a tu predava ako cukre. A ze je smelinar? A ty chodis do roboty zadarmo? Kazdy sa musi niecim zivit. Nosi pekne kusky a vyuziva to ze mudry clovek co ma nejakych 3000e si kupi zachovalu jednotkovu octu a nejake drobne si necha aj na servis a vie ze mu este dlho posluzi a ze servis zvladne aj kdejaky sused na dvore. Nemudry ked ma 3000e tak si este 1000 pozicia kadetade a kupi si dvojkovu a najlepsie BXE alebo 2.0tdi alebo uplne nejlepsie ak sa ulakomi na DSG a potom to pride. Ked mu vypadne na cestu ojnica alebo sa mu rozsype prevodovka tak bude mat na krku k tym pozicanym 1000 este dalsich 1500 ale hlavne ze kupil krajsie a novsie faaaro. No a potom tu mame este treti typ ludi ako sa par zislo aj v tejto teme co by v zivote nedali za peknu jednotku 2500e ked sa za to daju kupit 3 chlievy. K takym sa uz radsej nevyjadrujem
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Patko za prvé zabudol si na mňa , čo zastávam názor , že cena auta je váha x aktualna cena v kovošrote. A za druhé , ten chalan čo vozí autá musí oebávať z princípu, inak by sa neuživil.
Klamem ja v robote , klameš ty , aj sestrička v nemocnici aj pekár v pekárni. Proste taký je princíp slovenska a pokial si to uvedomíš tak sa tu dá v pohode žiť. Len proste musíš mať na mysli 24 hodín , že sa ťa všetci snažia klamať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

dreeevo napísal:Pre zadávatela témy....treba si uvedomiť že máme rok 2018, zachvílu 2019 a to auto je ročník 2000...ak sa máš aspon troška rád tak si kúp dačo bezpečnejšie, stačí, že to do teba napere spredu nejaký miestny dedinský pretekár v 70-ke v jednotkovej fabii a budeš rád ak to prežiješ...doba bohužial postúpila a bláznov je na cestách viac než dosť... :zga27:
Ja mám síce Primeru rv.2000, výbava 4x airbag, Abs, vyhrievané sedadlá, strešné okno-original, tónované sklá, 4x elektricky ovládané okná, centrál, vyhrievané zrkadlá, zabezpečovací systém NATS-original, xenóny, kotúčové brzdy na obidvoch nápravách, digitálna klíma, originál rádio zo 6x cd meničom,Takže žiadna jednotková Fabia, Octavia nebude mať takúto výbavu či už bezpečnostnú alebo komfortnú, dokonca takúto výbavu bude mať aj máloktorá dvojková Octavia, pretože keby mala takúto výbavu Octavia tak by stála 40.000 eur :d :D :d :D A to nepíšem o jazdných vlastnostiach. Nedávno som sa viezol v Octe rv.2010 manuálna klíma a na všetkých dverách švihadlá.
julko242424
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 12.01.2017 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa julko242424 »

ahoj Patko.pred tyzdnom som kupil octaviu 1 81 kw rok 2004 presne za 3000€.climatronic 4x airbag vyhrievane sedacky elektricke okna combi co ma kufor s dvojitym dnom.je to tusim vybava elegance.ma ti bezovy interier co sa mne osobne nepaci ale je mi to jedno, zvyknem si.je natom 300 000km ale mne to vobec nevadi.ked nastartujem konecne nebucha prevodovka.ide mi len o to, ze sa hocico stane zoberiem to k mhlavatemu a opravi mi to za par supov.vies ako sa v tom aute musim citit ked som si sadol zo svojho stareho auta(octavia 1 '99 66kw co ma vybavu iba airbag vodica co asi ani nefunguje lebo svieti kontrolka a ma 927000km)? ako v mercedese :40bd: :40bd: .ale o to vobec nejde ze by som na mercedes nemal..ide o to aby som sa vozil lacno v pomere vykon/spotreba/servis.

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní