Fiat Ducato 2017 - gps modul

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Vikinger
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 10.05.2009 18:35
Zdieľať na Facebook

Fiat Ducato 2017 - gps modul

Príspevok od používateľa Vikinger »

Zdravím,
kúpil som si fiat ducato L1H1 rv. 2017 2,3 multijet. Bolo to firémne auto. Má to vraj aj GPS modul na sledovanie polohy a zistenie informácie tj. koľko má v nádrzi paliva a tak.
Chcem sa spýtat, neviete mi poradit, kde by som to mohol nájst?
Už som to skúšal ale vraj to nie je z vyroby priamo z Fiatu, ale len tak sa extra domontovalo po kúpe. Malo by to byť pri BSi jednotke ano? poradte ako a kde to mam pohladat, pripadne kde odpojit, nech mi to nestaví baterku. dakujem
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Jedno je iste malo by ist cez jednu z poistiek ak to nema vlastnu.Najskor je napajane z radia je tam aj zapalovanie.Niekedy z parkovaciek.Takze dat dole radio alebo okolo poistiek.Zvycajne ma vlastnu baterku na cca 24-48 h pokial odpojis baterku.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

kúpim naftu... :d :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kupis z cinska rusicku a je
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Vikinger
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 10.05.2009 18:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vikinger »

musim to najst a odpojit to nech mi to nestaví baterku. Viete mi ešte povedať kde lepšie hladať? ako odpojit? nechcem kupovať rusicku, možno časom by som si gps zariadenie spojazdnil a sam sledoval auto.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

vikinger ved chod do firmy co sa tomu venuje a zbavia ta toho, je mozne ze aj zadarmo a nechaju si tu srandu za odplatu. Normalne sa cudujem ze to byvaly mojitel nedal vymontovat,vacsinou su to /respektive boli dost drahe hracky. Inak bateriu to moc nestavi, ak je len to dovod tak sa zbytocne obavas. Ja by som volil moznost co som napisal, dohodnut sa na vymontovani
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní