Nissan almera 1,4 v top stave

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

musim suhlasit s cicom, ten motor je uplne v pohode do toho auta :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

takuto almeru som mal, motor nesmrtelny, zivy, na tak lahke auto uplne staci, aj ked som tam lial olej kaj do dvojtaktu stale to slapalo a to bolo po 10 majiteloch snad a realne mozno 600000km, retaz hrkotala, top stav...... je total utopia, moje tiez bolo krasne a po prvej zime vyslovene diery a vyliezlo vsetko co bolo zamaskovane a naleste, to auto hnilo pred ocami, viac ako 700 euro to nema hodnotu aj keby to bolo pozlatene, mi to pripomina tie clanky ako sa tu objavuju typu 20 rocne audy s najazdom 5km v top stave po generalke za 10000euro
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mhlavaty napísal:Auto za 2200 je lacnejšie ako hajtra za 1000.Pretože z hajtry sa cukrík nestane lusknutím prstov.
- a kto vie že toto je cukrík? za 2200 mám 4 autá v podobnom stave. lebo dve v lepšom, novšie s výbavou.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hjundai ty co fetujes? Ukaz mi teda take auta 4kusy za 2200e? Ukaz mi aspon 2 teda po 550e. Alebo vies co? Ukaz mi aspon jedno ty hrdina.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pokial by to predávala súkromná osoba a pri návšteve by ma viac zaujímal majitel ako auto , tak som ochotný uveriť. Ale toto je priekupník, ktorý rovnakú rétoriku používa na všetkých asi 25 aut čo predáva. Takže za mňa - rovno zavriem takúto ponuku a nestojí mi to ani za tých 5 centov na telefon. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: Tento inzerát vôbec nie je o aute ale o tom ,že niekto sa viditelne snaží z ludí urobiť hlupákov - horšie ako Ficko s Kalim dokopy. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Čoskoro 19 rocne auto za 2200€???nie.hotovo.bodka
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Samozrejme všetko môže byť v realite úplne inak,ale zo zadavatela témy sa nesnažme urobiť idiota ktorý slepo zaplatí a berie.
Nech príde ktokoľvek z otázkou,nemôžete ho prefackať zľava sprava ani urobiť z neho prípad z pomocnej školy.Skúste raz nemupovať vy,a teda neposudzujte ani auto svojimi očami či je a nie je malé a velké alebo slabé či makové,zase je téma takpovediac v riti a zbieha do volovín a rieši presne to,čo nik ežiadal aby sa riešilo.Samozrejme že platí tu a vždy nejaké ale a ak....ak nepredáva podvodník,ak nie je stav ako cukrík atd..to všetko snáď pred kúpou bude overené kupujúcim.takže skúste mu dať odpoveď na to,na čo sa pýta...auto je takto deklarované a aké je to auto.Nešpekulujte ako Mara zo škatulou
Čo by ste a ako by ste...urobte si tému a tam sa tomu venujte či vy áno /nie a čo áno a čo nie,a potom sledujte za akých blbov vás (aj vás) vyhlási z radosťou kopec ľudí
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nehodnotil som auto ,ale predajcu. Ak je nedôveryhodný inzerent je škoda sa vôbec zaoberať tým čo ponúka. V inom okruhu záujmu mám natelefonované a nachodené kilometre a aj klamári ako keby sa učili jeden od druhého. Rovnaké formulácie rovnaké medové motúzy pod nosom. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
MilankoDCA
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 16.04.2008 15:35
Bydlisko: okolo TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MilankoDCA »

Ako myslim si tiez ze cena mu trosku usla, aj keby to bolo v TOP stave... o com trosicku pochybujem pri autickaroch.
Pokial je kupujuci pripraveny vysolit tolko dukatov, nech zdvihne zadok, sadne do auta a ide to pozriet.
Za tie prachy to musi byt naozaj ako nove, ziadna hrzda, olej v motore, prevodovke a serve novy, pomenene vsetky remene, kladky, brzdy bez ziadnych ojazdenych hrantov, podvozok bez jedineho zvuku, pukania, buchania,...

Vacsina pripravy na predaj vsak je: vytepovat interier do cista, prebehnut z vonka lestickou aby sa zakryli skrabance, Plak na palubovky a plasty nadrbkat vsade v interieri, aj vonku na kolesa a aj na motoooor a aj na vsetky cierne plasty z vonka, vyvonat to a je to cele... kopec ludi skoci na pozlatko. Staci poziet aj DOT na gumach, ak tam su 10 rocne gumy a stierace z roku pana co su viac rozmazavace ako stierace, brzdy ojazdene do mrtva tak tazko predpokladat ze auto je cukrik :)

Sadnut, vyrazit a pozriet treba... odtialo od klavesnice sa to nedozvie nikto z nas :)
ghdqq5
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.12.2018 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ghdqq5 »

Cena je hodne mimo,ja som frajerke dohodil almeru 1.4 16v slx v "plnke" so 114000km realnymi a ked sme pozreli pod kapotu tak nam bolo jasne,ze s tymi km neklamali,na nete za 1000,osobne slo za 830 aj s fungl zimnymi a letnymi na elektronoch a trosku hrdzou pri zadnych kolesach,auto sme dali do pucu a s vymenou baterky a brzd kazdy den jazdi uz dva roky v snehu ci v horkach dalo uz mozno aj cez 30000km...preco hovorim,ze je cena mimo...auto je fajn,co sa tyka vykonu to staci,spotreba je 6 priemer,co u takto velkeho auta s benzinakom je fakt malo,no ta hrdza...ci je auto taketo vycukrikovane alebo ten vas "srot za 800",hrdza ho neminie a pomoze mozno tak vyhrievana garaz,no almery tu hrdzu doslova miluju a staci zima dve a hrdzavy bude aj takyto cukrik ver ci never,je to tak...preto mi pride odveci davat hlavne za vyzor take peniaze,kedze my s nasou jazdime kazdy den,nekazi sa rovnako ako by sa nekazila henta lenze stala pomaly o 2/3 menej,cize si to zvaz...za 1700 by som do toho siel a aj to s odretymi usami,viac urcite nie
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

karool napísal:Čoskoro 19 rocne auto za 2200€???nie.hotovo.bodka
Dalsi odbornik na teplu vodu. Ja som dal 30 rocne total zhnite 4000e a?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

MilankoDCA napísal:Ako myslim si tiez ze cena mu trosku usla, aj keby to bolo v TOP stave... o com trosicku pochybujem pri autickaroch.
Pokial je kupujuci pripraveny vysolit tolko dukatov, nech zdvihne zadok, sadne do auta a ide to pozriet.
Za tie prachy to musi byt naozaj ako nove, ziadna hrzda, olej v motore, prevodovke a serve novy, pomenene vsetky remene, kladky, brzdy bez ziadnych ojazdenych hrantov, podvozok bez jedineho zvuku, pukania, buchania,...

Vacsina pripravy na predaj vsak je: vytepovat interier do cista, prebehnut z vonka lestickou aby sa zakryli skrabance, Plak na palubovky a plasty nadrbkat vsade v interieri, aj vonku na kolesa a aj na motoooor a aj na vsetky cierne plasty z vonka, vyvonat to a je to cele... kopec ludi skoci na pozlatko. Staci poziet aj DOT na gumach, ak tam su 10 rocne gumy a stierace z roku pana co su viac rozmazavace ako stierace, brzdy ojazdene do mrtva tak tazko predpokladat ze auto je cukrik :)

Sadnut, vyrazit a pozriet treba... odtialo od klavesnice sa to nedozvie nikto z nas :)
Ty si tiez z tych co caka ze na aute niekto urobi servis za 1500e a da ho na net za 2200? A este aby si bol spokojny nabali ti na cestu pneumatiky s DOT 2018. Kde zijes prosim ta?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Patko - do prdele pozri si ponuky predajcu a potom sa hlboko zamysli...... nič iné netreba lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja som nenarazal ani na predajcu ani na auto ale na tych blaznov co tu chcu aby clovek pomenil oleje na aute brzdy rozvody stierace ziarovky natankoval plnu nadrz a do kufra nalozil letne plus zimne nove pneu s DOT2018 a pytal za auto max 1500e. Do p..e ludia sa uvedomte konecne. Ked chces nove tak si kup nove a patricne aj zan vygrcaj peniaze a ked kupujes stare tak maj oci a nesnivaj
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Patko vlani v decembri som išiel pre ďalšiu hrču za 4 stovky. Ujo ma naložil na stanici , išli sme spolu na stk(on ju zaplatil), potom natankoval plnú plynu aby som to mohol skúsiť aj na LPG. Nakoniec mi ešte spustil 50 evri.Keď mi o mesiac zavolal že či mi nemá priniesť rezervu čo som u neho nechal, skoro som sa pokakal.
Takže ludia sú rôzni. lol
O pol roka na to ked som kupoval podobné auto za rovnakú cenu na inom konci slovenska-tak len čo sme vystúpili z auta ozvalo sa - chlapi máte 50 eur dole z ceny. Kua prečo????? Lebo ste bieli a normálni.
Opel chodí celkom v pohode za 4,5litra a týmto pozdravujem do Ipelského Sokolca lol :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní