Spolahlivy benzinovy motor od r.2007

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

kuras napísal:ja by som to v skratke zhrnul na vsetky klasicke benzinove agregaty starsej konstrukcie o styroch valcoch bez turba... od PSA, cez Renault, VW group, Opel, Fiat po japoncov ( s tymi nemam cest )
ople urcite nie.

1,6 benzin:

* virive klapky v sani
* EGR
* zapalovacia lista
* termostat (blbost, lenze na opel srot stoji termostat 150,- €)
* spotreba oleja

nie je atmosfera, ako atmosfera.. A ta Oplacka rozhodne zavela nestoji..
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

..s odstupom casu by som sa este chcel spytat na motor od Forda 1,8 Duratec? rozhodujem sa v dlhodobejsom horizonte... tiez na slovensku nie je celkom jednoduche kupit zachovale auto s benzinovym motor (ponuka mizerna) ak ma clovek financny strop... do mojich kriterii som postupom casu zahrnul aj 6- stupnovu prevodovku z dovodu jazdenia aj dlhsich tras a dialnic... ak mate vedomost poprosim o odpoved u ktorych vymenovanych spolahlivych atmosfer je dobrou volbou (spolahlivost, spotreba) a kde je viacmenej 6 stupen skoro zbytocny a teda postacuje aj 5 stupnova prevodovka... bola spomenuta 1.6 suzuki, kde je 5- ka dlha.. co motory... Dakujem
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

Predpokladam ze presadas z citrona, zato ten odpor voči tvrdo-hrko-podvozkom )

Asi by som volil čokolvek strednej a vyššej triedy od mazdy,hyundai,mitsubishi,fiat,peugeot,citroen

hondu, forda,opel by som vynechal..tam komfort nieje a novší dizajn je tam na ..
AutoSpecial.top
Brosch
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.10.2009 21:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Brosch »

Osobne odporúčam motor 1,6 mpi 75 kW od wv montoval sa do viacerych značiek je to rokmi overená spoľahlivá motorizácia

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných