Mazda 3, CX3 - hdrza

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - suzuki (neviem či Vitara) je naozaj hrdzavé už v prdvýrobe, ale kým sa rozpadne tak to potrvá. Na tej striebornej Filcke bolo mojich 520 tisíc ale evidencia bola dôveryhodná.
Luboš : Corsa B čo je laminátová ako kajak je starý dobrý 1,7 Isuzu diesel a už teraz má cez pol mega.Keď odpadne aj laminát tak sa život motora začne rátať na mth.(traktor)
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
boro643
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 20.06.2007 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boro643 »

oco13, posli mi prosim fotky tej corsy. som zvedavy ako to vyzera. Inac suhlasim s tvojimi prispevkami, ake bude tvoje dalsie auto ? sorry ze som odbocil od temy
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

autolaik napísal:
mhlavaty napísal:V tom odkaze na maďarské fórum je aj riešenie
Az új autóknak is kell az utólagos alvázvédelem
čo znamená...aj nové autá potrebujú dodatočnú ochranu podvozka.
Kto si pamätá Dacie 1310 TX za komančov,tak tým sa po 3 rokoch navárali nové prahy.Tak historicky to bolo jediné nové moje auto z Mototechny.Doviezol som ho z Piešťan,a rozobral.Dole nárazníky,dole tapacíre atd...dostal Resistin aj ML aj Car a to statočne.Auto smrdelo týždeň,žena plakala že má v dome magora,ale auto som vidal ako asi 20 ročné na sídlisku a bolo také,normálne.
....
jožoD...auto JE majetok.Tratí hodnotu,až po určitú hodnotu ...ale to tratí aj dom a dokonca peniaze v banke.A jedine múdro urobí človek,ak si auto opatruje tak,aby tá investícia do tejto nevyhnutnosti života nevytahovala z peňaženky ďalšie peniaze.
...



a preto som ja uz dost davno ucinil rozhodnutie ze ked kupit auto tak radsej nove a nechat si ho na dlhe roky, v tom pripade je mi ukradnute ako straca na hodnote, pre mna hodnotu ma.

Milan jeduje ma ze nemozem dat prec auto z domu ani na par dni, musi byt stale doma "v pohotovosti", uz by som sa davno ohlasil na to osetrenie, strasne ma to stve ze som sa k tomu nedostal.

To je ok,teraz aj tak nie je teplota na ochranu,striekané pod vysokým tlakom to vytvára opar hmlu že musia byť otvorené tie obrovské dvere lebo si nedovidím koniec ruky....dávam vnútry velmi silný fukar nech ženie hmlu von,ale je to des (dutiny) to čo je vonku nie je problém,to ide pod nízkym tlakom. No a nebezpečné je to,čo nevidieť,lebo ak už konečne je vidieť,je ukrutne neskoro.

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných