Čalúnenie, pripadne oprava koženky

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Čalúnenie, pripadne oprava koženky

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Dobrý večer, nikde som to tu nenašiel. Mam popraskanú koženku od nastupovania, cca 15cm. Máte niekto skúsenosti s opravou koženkovej (nie koženej) sedačky. Či sa to da vôbec opraviť tak, ako koža, alebo to treba dat prečalúniť. Ak áno, poznáte niekoho na západe SR, čo robí aj takéto malé zákazky (SS), lebo čo som našiel na nete firmy, nikomu sa nechce riešiť takúto malú vec, majú dosť väčších zákaziek. Vďaka.
zaklik
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 25.08.2011 07:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zaklik »

v ZA kontakt mám, urobil to za jedno popoludnie
Dzibi
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 05.10.2017 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dzibi »

Ja som mal to isté ale z látkovou sedačkou.. U nás v práci mame šicky ktoré šiju dekory na dvere do aut.Jedna šikovná mi to zašila perfektne.. U koženky neviem... Prečalunit? Dráhy špás. :zg282:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

zaklik - prosim ta daj mi kontakt v ZA dik
zaklik
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 25.08.2011 07:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zaklik »

Nedarí sa mi ho nájsť ale jeden je na predmestskej vedľa toho servisu /čo tam je roky/ bielej techniky v takom “minidvore” a potom druhý pán ochotný má prerobenú garáž 2ks na dielňu oproti Slovene ... ako je zastávka Kysucka smerom z mesta /po pravej ruke je rad garáži v takom závetrí za bytovkami , veľmi šikovný panko, dokonca mi ušil nohavice pre tryskáčov ,. Poslal som tam kolegu a na Volve mu opravil v strede prasknutú, presne trafil odtieň aj štruktúru ... stalo to 30€
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, lubos zimovcak, martincichy a 74 neregistrovaných