Spoľahlivý benzinak do 10000€.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Ahoj vsetci..
jarka 1979....zabudas v tom porovnani na jednu vec a to je vykon, ktory ci uz tocivy momen, kw, je u oktavky a celkovo jazda, niekde inde, ako 1.4 benzin a este v plyne, hoci ak to tebe vyhovuje.. dobra volba. Mozme porovnat z 1,4 hdi, 8 ventil, bez DPF, ktory som daroval synovi a garantujem ti, ze na tom bude lepsie na spotrebu aj vykonovo.
... 0,2benzin, no neviem ..neviem, auta z LPG, som mal, ale do 0,2 som sa nijako nedostal,zima.. neverim, nehovoriac o tom, ze kazdy plynar vie, ze obcas vyjazdit celu nadrz benzinu, aby sa motor tak povediac zregeneroval a obnovil hodnoty.. preplachnut vstrekovace, no nehadam sa, take su moje skusenosti.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci keď tu riešite spotreby, spomeňte si na Mp3Turba a jeho kaukuláciu s položkou "celkové náklady na vlastníctvo motorového vozidla". lol A ja za seba pridám že k tejto položke treba zarátať aj moju položku "spolujazda" a zrazu tá ekonomika bude niekde celkom inde ,že? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Asi žijem na inej planéte , lebo kým vy všetci rátate kolko ma auto bude stáť ja rátam kolko mi auto zarobí. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco neudavaj sa v priamom prenose... :d :D
teraz si si pohneval taxikarov,danovakov a aj Kazimira osobne :40bd:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja si hnevám všetkých , lebo ak by ste aj vy boli ako ja , tak automobilky to môžu rovno zabaliť. :40bd: :40bd: Sice by som ostal bez roboty ,ale kúpil by som si kravičku a sadil kapustu a švabku. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ty zas podporujes trh s veteranmi...aj ked tazko povedat co sa viac oplati, ja mam stale ten isty tragac a ty si uz zatial pomenil ale 5 alebo 6 konov
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

A ta Octavka pozna viac ako 1100 otáčok? Ja jazdím poslednu dobu na Mondeu za skoro 7 litrov, idem sa obesiť. Neviem jazdiť na dieseli.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Za 10 rokov druhá Filcka a moj nájazd nejakých 400t+ km. Striedali sa rodinné autá , pretože sa decká učili jazdiť.Aj manželka Lanciu trápila viac ako 10rokov. lol Trh s veteranmi velmi nepodporujem, lebo moje autá aj po smrti končia na povale dielne , kde čakajú na druhý život. :40bd:
Ale teraz intenzívne zháňam aj ja ďalšieho koňa. Usúdil som že 2traktory a Honík už stačia ,tak teraz si kúpim Bolgar T45 lol
[img]https://i.postimg.cc/BLtGSmHq/92008621.jpg[/img]
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najlepšiu odpoveď dáva vždy reálny život.Ludia velmi rýchlo objavujú plusy a mínusy a aj sa dľa toho zariadia.Takže vôbec netreba aby jeden tábor hučal na ten druhý a presvedčoval o čomkoľvek,život to dávno poriešil v počtoch tých čo si to svoje zvolili.A je šumafuk či to niekoho presvedčí alebo nie,každý nech sa drží svojho,či na svoj benefit alebo škodu.Toto nikdy inak nebolo...komu za odmenu / komu za trest
marcuso
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 16.06.2018 12:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcuso »

mne sa velmi pači i40 kombi https://www.aaaauto.sk/sk/hyundai-i40/c ... 9&promo=gm kludne by som do nej šiel. Len zase chapem, že ak maš obmedzeny rozpočet tak toto pre teba asi nebude realne.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní