Vrátenie auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erikeeeb
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.11.2018 22:12
Zdieľať na Facebook

Vrátenie auta

Príspevok od používateľa erikeeeb »

Dobrý deň pred dvoma týždňami som si kúpil auto. Pred kúpov som si ho nechal skontrolovať v servise.Iba nejaké problémy s vyfukom boli zistené
Žial teraz začal blbnúť posilňovač riadenia random ho vypne za jazdy. Moja otázka znie môžem vrátiť auto aj keď je už prepísané na mňa?
Ďakujem
jarino777
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 25.04.2017 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarino777 »

ak tak dalo by sa, len si myslim, ze by na to asi uz predosly majitel nepristal
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jasnelka »

ak na to povodny majitel nepristupi dobrovolne (comu by som sa veeeelmi cudoval) tak neni sanca. Toto neni skryta vada ale bezna prevadzkova porucha.

ojazdene auta sa proste kazia, obvykle viac ako nove
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Či skrytá vada, alebo prevádzková porucha je jedno, dôležité je, či išlo o pôvodnú, ale zamlčanú závadu.
jasnelka
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jasnelka »

predpokladajme ze servo pri kupe fungovalo, resp zavada sa neprejavila.

ak kupujuci trva na vrateni auta a predavajuci dobrovolne nesuhlasi, tak sa svojho prava musi domahat sudnou cestou a on musi dokazat ze zavada existovala uz v case kupy a bola zamlcana. Co samozrejme pri random vypadavani serva neni sanca. Prasknuty blok motora/odstraneny airbag alebo dpf je o inom...

doporucujem opravit na vlastne naklady a zbytocne nemrhat energiou na vypisovanie nejakych listov, kontaktovanie pravnikov, znalcov atd...

P.S. celkom by ma zaujimalo ci sa bavime o troj alebo trinast rocnom aute :o)
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

neni sanca ho vratit aspon z mojho pohladu, majitel predosly by bol blazon keby na to pristupil, pozri sa na to aj z jeho uhla pohladu a ked sa to neprejavilo predtym to nemas sancu podla mna dokazat
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ja bych to bral, keby to je moje auto, kludne ho vrat, ja ti dam naspak prasule minul 15evri za den pozicovne, to si myslim ze je fer cena za staru sopu hatapu
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

neviem, ako si to predstavuješ. ako tvoja smola je tá, že už je auto prepísané na teba, tak podľa mňa žiadnu šancu na vrátenie už ani nemáš
kristian122
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristian122 »

tiež si myslím, že žiadna šanca na vratenie auta nie je.Ked si ho kupoval, bol si ho vyskušat? Kupoval si od sukromnika, alebo od nejakeho renomovaneho predajcu?
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných