Odhlasenie neexistujuceho auta

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To fakt si dakto myslí že policajti budú obchádzať susedov, pátrať po záznamoch z kamier, a robiť neviem čo skrz dajaku haraburdu? Šak to moc neriešia ani ak človeku ukradnú novú leštenku za rádovo desiatky tisíc. Ja som osobne videl a sledoval , čo sa deje po nahlásení krádeže bicyklov za 20 000e a vylámaní troch pivníc okolo plus dverí na chodbe bytového domu reálne v praxi na mieste činu . A celé to bolo len o tom že keď som to zistil a volal 158 okolo 6:15, tak vraj počkajte mení sa smena zapíšem to chlapci prídu jak im situácia dovolí, Tak prišli cca o deviatej, chlapec a dievča v aute , a čo urobili??? No urobili 4 fotky vylomených dverí a ďalej bola len pripomienka , aby sa poškodený majiteľ po obede zastavil na fizlárni, dáme mu papier pre poisťovňu ....a bolo vyšetrené.
No klamať a odrbávať by sa nemalo. Ale inak sa na SK nedá. Lebo zákony sú robené tak aby sa muselo. Takže ja by som sa nebál nahlásiť že auto zmizlo z parkoviska ...len tak z ničoho nič!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

dalsi hrdina co by dokonca bol schopny nahlasit zmiznutie auta zpod kamery. Ved si nahlasujte co chcete. Ked je zandar aktivny tak este aj to si zisti z kamery kto sa vysikal o smetiak tam a tam. Budes to riskovat za 500e? Alebo za to ze das ten autiak radsej ozaj do srotu?
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

seven549 napísal:normalne sa to da odhlasit na DI ibaze za toto bude uz pokuta.cize sa to neoplati.mozu ti dat aj 300 euro.na srotovisku bude taky papier o zosrotovani tiez nieco stat vsade kam sa pohnes budes len platit.kasli na ten motor jedine zeby bol topka.
ja som niekde písal že sa neodvdačím za pomoc? :)

motor potrebujem do stareho 30r citrona, aktualny ma rachnutú hlavu a je mi lahsie tam buchnut za vikend druhy motor ako riesit GO a behat s hlavou zrovnat atd..
AutoSpecial.top
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved vyber OK motor a daj tam nazad tvoj KO motor a vybavene. Motor staci ked das aj do kufra nemusis ho zakladat
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Patko necital si pozorne,z auta su uz len suciastky.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

TycoonX napísal:
seven549 napísal:normalne sa to da odhlasit na DI ibaze za toto bude uz pokuta.cize sa to neoplati.mozu ti dat aj 300 euro.na srotovisku bude taky papier o zosrotovani tiez nieco stat vsade kam sa pohnes budes len platit.kasli na ten motor jedine zeby bol topka.
ja som niekde písal že sa neodvdačím za pomoc? :)

motor potrebujem do stareho 30r citrona, aktualny ma rachnutú hlavu a je mi lahsie tam buchnut za vikend druhy motor ako riesit GO a behat s hlavou zrovnat atd..
poplatok je tak vysoky ze mozes dat tu hlavu radsej spravit a mas pokoj.budes na tom istom.

zober 500 euro chod s tym na DI zaplat pokutu auto bude navzdy odhlasene a motor mas doma.inac bez nejakeho dokladu nikto auto v systeme neodpise.kazdy majitel srotoviska vie ake je pokuta cize si za papier nieco zapyta a 100 euro to nebude.podalsie na srotovisku potrebujes doklady toho na koho je to pisane a na DI plnu moc ak to budes odhlasovat.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

makrela napísal: Hahahahahaha!!! hjundai už prestaň pozerať tie kriminálky Ensiajes a podobné, spravil si ma dlhú dobu náladu,že - vyšetrovateľ zašiel k susedom a popýtal sa na auto - to ti vyšetrovateľ nespraví ,ani keď ti ukradnú miliónové auto,kde si žil doteraz? Jaj ,ale som še pobavil.
Kvôli miliónovému auto to nespravi, lebo vie, ze to uz je niekde fuc a nic mu to nepomoze. Ale kvôli tomu, aby mohol niekoho nachytat, obvinit ho z krivej vypovede, spravit si ciarku do statistiky a dostat premie na Vianoce, to spravi mile rad...
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Skôr dostane od majiteľa "miliónového" učorovaného tátoša odmenu za nájdenie,ako od zlodejských šéfov prémie.Sa preber,keby mohli ,aj vraždu by riešili z kancelárie .Celé vyšetrovanie na Slopácku spočíva v spísaní zápisnice a uloženiu zápisnice do šuflíka.V zákonom stanovenej lehote sa potom oznámi ,že pátranie sa prerušuje -odkladá a šlus. Ak nie je majiteľ čistý baran , môže si nechať "ukradnúť " auto trikrát do týždňa
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Na druhej strane treba aj povedat ze take riesenie kradeze aj niektorim vyhovuje a vobec sa nestazuju na postup pri vysetrovani.Ja som tak riesil vykradnutie auta.Vsetky doklady v 1994.vodicak,technicak,2 technicak od nakladaku,obciansky.Ze vykradnute auto?Ukradli vam bundu prehodenu cez stolicku v ktorej ste mali doklady.Po case prisiel papier ze sa nic nenaslo a usetrili sme si vsetci kopu zapisnic a vysetrovani pri obhliadke auta uz z dopredu jasneho vysledku.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

zober 500 euro chod s tym na DI zaplat pokutu auto bude navzdy odhlasene a motor mas doma.inac bez nejakeho dokladu nikto auto v systeme neodpise.kazdy majitel srotoviska vie ake je pokuta cize si za papier nieco zapyta a 100 euro to nebude.podalsie na srotovisku potrebujes doklady toho na koho je to pisane a na DI plnu moc ak to budes odhlasovat.
Odhlasovat si to bude on, papiere má, len spz su v depozite.
500€ nemá cenu cele auto :D
A ano, kedysi som odhlasoval cez chlapika za 70€, lenze ten kontakt uz davno pradavno nemam, tak som myslel ze sa volakto ozve..ale jasne nepozname sa..kazdy sa boji..co uz, zozeniem si motor inde.

Dal som to sem zato ze toho chlapika som poznal z tohto fora, len som mazal spravy kedysi a teraz sa uz nepametam.
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ten s tymi papiermi naco caka.uz to mohlo byt vybavene.
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

ahoj neviem ako mas daleko do madarska..skocis do zbernych surovin alebo na vrakovisko a dohodnes sa s chlapikom,nech ti vyda papier o zosrotovani..kamarat takto odhlasoval neexistujucu skodovku 120,ktoru este jeho otec predal spoluobcanom pred 15timi rokmi asi bez odhlasenia...a nedavno mu dosiel papier,ze skodovica ma neplatne stk,ek ..atd...skusal vselico a nakoniec to poriesil v madarsku za 80€..cena sa moze iste lisit,treba si to dopredu dohodnut..doklad o zosrotovani plati aj z ineho statu EU...viac poradit neviem,drzim palce
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
Bumbo221
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 28.09.2010 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bumbo221 »

Ak by si velmi chcel, viem ti s tym pomoct... Ked tak, napis SS...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných