VW Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion limuzína, 4x4,

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nanomed55
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.03.2012 00:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nanomed55 »

scorpi prepac ale som tu novy a tuzim poa ute vw phaeton a chcem si vypocut aj inych ludi samozrejme ze niekto bude nan nadavat a niekomu sa bude pacit ale ja si potrebujem urobit nazor lebo mna to bude stat peniaze .pre mna je PHAETON neskutocne delo a uz ani audinu by som nechcel .
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

s tym nenam ziadny problem...

pytal som sa, preco citujes prispevky a nijako sa ku nim nevyjadris..o to slo..

myslim, ze odpovedi si tiez dostal neurekom, ostatne je len na tebe...
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ale on sa vyjadruje ... mrkni nadpis
edit: suhlas cele zle navrhujem locknut
Naposledy upravil/-a sbf v 09.03.2012 21:30, upravené celkom 1 krát.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

myslel som to tak, ze priamo do toho prispevku...odcituje dva prispevky, zavesi, a nasledne napise dalsi prispevok...cele zle.. :d :D
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion limuzína, 4x4,

Príspevok od používateľa johnytesta »

Pozri pytaj sa takych ludi na Phaeton ktory ho maju a ne niejakych frajerou co len citaju....
Ja ho mam ja na to auto nedam dopustit mam nanom urobene 271000 km a neviem nemam problem, Momentalne mam taky maly problem s prednym lavym tlmicom, je to sen a aj pre neprajnikouu tak nikoho nepocuvaj hoci aj ma viac KM nevadi to ma obsah a ten vydrz, ale co sa tyka udrzby je troska drahsia ako u ostatnych aut ale nie az taka vsetko tam pasuje z audi a8, atkze da sa to pozhanat. pozri na moj teraz kupujem R20 Chromove kolesa a uvidis je velmi stylove auto na ktorom nevidno vek.
Odkaz na moj, ale na predaj uz nie je....
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=2041522
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Konečne niekto s takým autom, kto jazdí a nielen cúva :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion limuzína, 4x4,

Príspevok od používateľa Atlas »

johnytesta napísal:...Ja ho mam ja na to auto nedam dopustit mam nanom urobene 271000 km...
Obrázok

:d :D
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

no hlavne ze v inzerate je najazd 250500 a ty si na nom najazdil 271000...
Bol som predbehnuty.
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

PHAETON

Príspevok od používateľa johnytesta »

auto neni uz na predaj a km som najazdil naviac chlapci..
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

to je problem ten inzerat za vyse mesiaca stiahnut? Alebo si mastis ego nad ponukami od zaujemcov, ktorym potom povies, ze uz neni na predaj?
Teraz som si vsimol, ze tam je "pri 178000 Nove Turba 2x", takze to tvoje "neviem nemam problem" by som bral s rezervou.
Tiez ten najazd je nejaky divny. Od inzeratu za necele 2 mesiace si najazdil 20 000km, zatial co za ostatnych 9 rokov je priemer na mesiac 2300km.
johnytesta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johnytesta »

Auto som kupil jak malo 176 alebo tak niejak a po predaji 2 tyzdne odisli turba preto lebo ta pani co ho mala nevimenila olej a preto odisli nie preto ako si ty myslis.
a vtedy sa zistilo ze boli chybne tie zvody tak sa hned vymenili lebo pri vymene Turb musi ist motor vonku, tak ked uz bol vonku tak sa to vymenilo....
Vydno ze nemas ponatia o takom aute nic. tipujem chodis na Octavii nie??? alebo citroene...
Od vtedy to auto nebolo sahnute ani z vonku ani z vnutra tak si zrob nazor ma teraz 271562 km. a ide ako hodinky a este dlho bude.
Na mobile.de predavaju nemci toto auto s 500 000km a pisu top stav to je obsah to len tak nedojobes.....
A ja som spokojni a tvoj nazor ma nezaujima chcem poradit niekomu inemu.....
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

si retard bez znalosti gramatiky :d :D
176, pekne ciselko, hlavne ze to bolo do 200, vsak? Hlavne ze v inzerate km garantujes, ked to nemas od nova.
Z coho si usudil, ze o tom aute nic neviem?
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Jedná sa o nevymedzený hnuteľný majetok štátu, ktorý je už plne odpísaný. Vozidlo je nespôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách, vhodné na náhradné diely, nakoľko si vozidlo vyžaduje značnú opravu pre možnosť uvedenia do prevádzky v hodnote cca 15 000 Eur s DPH. Na predmetnom vozidle je potrebné vymeniť pokazenú prevodovku, vzduchotechniku, riadiacu jednotku, opraviť chybnú elektroinštaláciu z dôvodu možného skratu, vymeniť 2 ks akumulátorových batériá APM, nutnosť repasu nápravy a taktiež na vozidle svieti kontrolka ABS a motora, motor je zatečený od oleja z dôvodu jeho úniku, taktiež je poškodená karoséria vozidla (lak, preliačiny).
Osobný automobil Volkswagen Phaeton 5.0 V10 triptonic 4- Motion
nové
Správca ponuky
Správca: Národný bezpečnostný úrad
IČO: 36061701
Adresa správcu: Budatínska 30
Mesto: Bratislava
PSČ: 85106
Kontaktná osoba: Ing. Michal Lietava
michal.lietava@nbu.gov.sk
tel.: 02/686922716, 0903 993 179
Údaje o ponuke
Spôsob predaja: Osobitné ponukové konanie
Záujem možno prejaviť: len o všetky ponúkané veci
Dátum zverejnenia ponuky: 07.11.2018
Začiatok lehoty na doručovanie ponúk: 08.11.2018
Koniec lehoty na doručovanie ponúk: 10.12.2018
Termín obhliadky: podľa telefonickom dohovore v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 15:00 h
Výhrada odstúpenia predávajúceho od ponuky: áno
Primeraná cena: 1 884,00 €
VEC

Identifikačné čislo 68456
Kategória majetku - iný hnuteľný majetok štátu, ktorého obstarávacia cena alebo reprodukčná obstarávacia cena je vyššia ako 10 000 eur a ak neuplynulo viac ako päť rokov od dátumu jeho prvého uvedenia do prevádzky, resp. od roku výroby
Označenie majetku Nevymedzený hnuteľný majetok-osobný automobil
Rok uvedenia do prevádzky 2004
Rok výroby 2004
Stručná identifikácia 5 miestne osobné motorové vozidlo, čiernej metalízovej farby, počet najazdených km podľa tachometra 233 876 km, palivo nafta, vozidlo je nepojazdné
Majetkový podiel 1/1
Poznámka Jedná sa o nevymedzený hnuteľný majetok štátu, ktorý je už plne odpísaný. Vozidlo je nespôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách, vhodné na náhradné diely, nakoľko si vozidlo vyžaduje značnú opravu pre možnosť uvedenia do prevádzky v hodnote cca 15 000 Eur s DPH. Na predmetnom vozidle je potrebné vymeniť pokazenú prevodovku, vzduchotechniku, riadiacu jednotku, opraviť chybnú elektroinštaláciu z dôvodu možného skratu, vymeniť 2 ks akumulátorových batériá APM, nutnosť repasu nápravy a taktiež na vozidle svieti kontrolka ABS a motora, motor je zatečený od oleja z dôvodu jeho úniku, taktiež je poškodená karoséria vozidla (lak, preliačiny).
Na základe toho, že sa nejedná o vymedzený hnuteľný majetok štátu, správca majetku štátu v súlade s §8f ods. 7 zákona o správe majetku štátu č. 278/1993 (ďalej len "zákon") pri povinnosti postupovať transparentne, hospodárne a efektívne ponúka motorové vozidlo v rámci osobitného ponukového konania postupom v súlade s §8f ods. 6 zákona.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných