Skoda Felicia - baterka, alternator

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pby
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 28.11.2012 16:58
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia - baterka, alternator

Príspevok od používateľa pby »

Zdravim, vcera vecer som mal problem s feldou.. Ide o to ze uz dlhsie svieti kontorlolka bateria na pristrojovke - pocas jazdy a jej intenzita sa meni, ale vystupy k baterii meral v servise a ze riadne dobija.. (a trva to asi rok, vsetko OK)
Vcera som po jazde auto zaparkoval a konktorla nezhasla, nechal som to tak a asi po hodine som prisiel k autu a ani tuk pri startovani. Bol som na kopci tak som sa iba pohol hodil 2ku a naskocila ale svetla nic ledva svitili presiel som asi 4km (polovica dole kopcom) a na rovine uz pri mieste parkovania mi stiahlo pristrojovku aj svetla pocas jazdy a po par metroch zdochla.
Dnes idem na to pozriet, ale ak niekto vie radu co hned pozriet aby som do toho nesprtal budem rad.
Diky
(40kw benzin ´99, baterka ma asi 2-3r kvaltina warta)
tuninka
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Odisiel ti alternator, alebo baterka.... aj 2-3 rocna moze odist. Baterku odmeraj s odpojenymi konektormi a skus ju nabit, ci pojde nabit. Mne takto z nicoho nic odisla rocna baterka....
pby
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 28.11.2012 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pby »

no bol to alternator, sice isiel dolho s tou svietacou kontrolkou ale tu uz odisla dioda v mostiku, alternator repas (novy mostik, novy regulator) a ide dalej
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných