Rychlostny index pneumatik

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

streetqo
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.03.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa streetqo »

Chlapík čo robil obhliadku len tak pozeral keď 5te dvere čo boli na výmenu sa otvorili cez zatlačenú "klúčku"

Je to lacný rozmer len tie indexy robia aj 80 € +/-...Pre istotu som sa spýtal aj tu :)
Teraz to neber ako špekuláciu iba ako sedliacky rozum keď je guma väčší index hmotnosti , to znamená že znesie väčšie zaťaženie tým pádom by mala byť pevnejšia atď.. keď je zaťažená napr na 70 % svojej konštrukčnej nosnosti ?
Zimné gumy je pre mňa najväčší gordický uzol :D ani boh sa v tom nevyzná ,objektívny test nenájdeš každý si mele svoje :D

Ešte raz ďakujem za čas a pochopenie ..
streetqo
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.03.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa streetqo »

Jasné ďakujem ...
Je to úplne jedno , ja som to chcel iba pochopiť aj tak pri mojom mesaČnom nájazde čo je cca 5000 km + je to zanedbateľná položka či 130 alebo 150 len mi išlo o princíp ... práve tie michelin alpin 6 som pozeral :)

Ešte raz dik a pekný zvyšok večera prajem .
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

lubos zimovcak napísal:
ivosi napísal:a je to aj niekde v zakone? chcel by som to mat na 100% podchytene...
nasiel som Vyhláška č. 464/2009 Z. z., §5.... ale nikde tam presne neviem najst ze mozem pouzit aj vyssie.
Ide hlavne o poistovnu.
poisťovňa Ta bude dlabat
Akú máš šancu, že aj reálne havarujes?! :40bd: :3c90:
Na SK vysokú.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 5 neregistrovaných