Prasknuté čelné sklo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ordek
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.02.2017 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ordek »

Je dôležité aj to čo je tá prasklina viac na povrchu alebo či je hlboká? Či toto nejako neovplyvňuje či výmena alebo oprava??
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Môže mi niekto vysvetliť aký má význam si priplacat poistenie skiel pri PZP ? Mám poistenie skiel, ale pri HP, kde spoluúčasť je tuším 50e. Všetko samozrejme závisí od ceny opravy, ale si neviem predstaviť pri poistnej udalosti poisťovňu dajme tomu Kooperativu ;), kde ja budem si pytat od nej peniaze na výmenu celého čelného skla, suma sa môže vyšplhať kľudne aj na 800€ (Pilkington s vyhrievanim, dažďový senzor, tonovane atď) Pri vyhrievanom skle stačí len kamienok a už je problém.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

ako sa k tomu postavi poistovna, to by som sa aj ja pozrel, ale myslim, ze by to nebolo len tak, by si mal s nimi natahovacky, od poistovne dostat peniaze, je niekedy fakt boj
teda vlastne ani nie, ze niekedy, ale asi zakazdym :41c2:
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

To pripoistenie si je dobre zvážiť, či to má nejaký hlbší zmysel pre teba, či to nebudú len tak zbytočne utratené peniaze, potom samostatné poistenie v tom vidím ja už väčší zmysel, len to, čo mne sa môže zdať ok tebe sa nemusí :40bd:
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

je to pravdou, co si napisal, ze niekomu sa toto, co sa tebe pozdava, tak inemu sa nebude
mam znameho, ktory dlho tvrdil, ze najlepsie je dat si pripoistenie k pzp a bez problemov, ale nazor zmenil, ked mal prasklinu na skle a bolo potrebne to sklo menit :40bd: :40bd: :40bd:
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Asi som to napísal nezrozumiteľne. Pripoistenie skiel áno, ale k havarijnej poistke. Nie k povinnej zákonnej.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

myslim, ze podstatu som zachytil toho, co si chcel povedat :)
niekto ma pripoistenie k hp, niekto k pzp niekto uplne samostatne poistenie, kazdy asi podla toho, co sa mu zda ako najvyhodnejsia ponuka, aj po tej financnej stranke, ked budes poistku platit
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

To áno, nie každá cena aj každému vyhovuje, ja napríklad som na niektoré veci zgloš, čiže ja radšej si pozriem, kde čo za akú cenu môžem dostať a aj tým sa riadim :40bd:
Nehovorím, že vezmem hneď najlacnejšiu variantu, ale porovnávam, kde za akú cenu, čo všetko môžem mať :d :D
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

adamik, ale to je prirodzene, nie?? :d :D
juravojtko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juravojtko »

Caute chcel by som sa len informovat ako to je napriklad pri havarijnej poistke, co sa tyka platenia pri praskline na skle, tam sa zakazdym plati spoluucast?
Nie je nejaka moznost, ze by mi niekde preplatili plnu sumu? Alebo aspon vacsinu?
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Ahojte, máte niekto skúsenosti s poistením skiel v Auto Hornet ? Ďakujem za názory.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

hej, mam skusenost, mam poistenie od nich uz vyse dvoch rokov ci tak priblizne
bugner
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11.07.2016 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bugner »

pri havarijnej nie, tam spoluucast je, s tym musis ratat, plnu sumu mozes akurat tak ked by si to vybavil z pzp toho kto ti to sposobil, ale tak podla mna je hlavne to aby si ty neplatil plnu sumu za vymenu no nie?
juravojtko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juravojtko »

Ano ide mi o to aby som pri vymene nemusel platit vsetko, ze nove sklo aj vymenu na komplet tu cenu, ale aby len nejaku cast, aby to nebolo nejako moc.
Viem, ze cez povinnu by to slo, len to zase by musel suhlasit s tym ten kto mi prasklinu sposobi a ked nemam kameru, tak nie som celkom presvedceny, ci by som niekoho presvedcil, ze mi odfrkol kamen prave z jeho auta :zg282:
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Aj keby si ho ptesvedčil, treba kamer.záznam kôli takým ako je kamoš... celej rodine bol platiť z jeho poistky rozbité sklá potom sa im to zdalo čudné, mne povedala 2016 v poisťovni že nemôže byť v príbuzenskom vzťahu demolátor môjho skla :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 96 neregistrovaných