STK prives O1 a diaľničná známka

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

STK prives O1 a diaľničná známka

Príspevok od používateľa trucker694 »

Až teraz som sa presvedčil, že ja už s mojím prívesom za motorové vozidlo M1, N1 celkova hmotnosť 750 kg už nebudem prispievať do štátneho rozpočtu každé dva roky,poplatok za absolvovanie STK a táto sociálna banda, hmh sorry politickí priatelia mi odpustia aj poplatky za užívanie niekoľko tisíc km diaľnic a rýchlostných ciest na Slovensku . Ak hmotnosť súpravy bude do 3500kg?! Sa zbláznili? Alebo ja? :3906: :28b7:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

trošku detinské lebo čo ti v jednom vrecku nechajú 1 Euro z druhého ti hneď vytiahnu 3E... a prečo by si mal platiť keď zahraničné autá majú u nás dialnicu zadarmo? Hmm dialnicu... medzi KE a PO sa vezieš v jednom pruhu tak za to by platiť bolo povedal by som úžerou.
aundy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 20.04.2017 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aundy »

to máš tak u nás sa snažia nabaliť na každej maličkosti
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

hjundai napísal:trošku detinské lebo čo ti v jednom vrecku nechajú 1 Euro z druhého ti hneď vytiahnu 3E... a prečo by si mal platiť keď zahraničné autá majú u nás dialnicu zadarmo? Hmm dialnicu... medzi KE a PO sa vezieš v jednom pruhu tak za to by platiť bolo povedal by som úžerou.
A zabudol si 90% zahraničných kamiónov ide bez mýta. Kto sa s ním dohodne, aj tak ten šek na pokutu zahodí, škoda mojej energie. To je výrok policajta.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: STK prives O1 a diaľničná známka

Príspevok od používateľa seven549 »

trucker694 napísal:Až teraz som sa presvedčil, že ja už s mojím prívesom za motorové vozidlo M1, N1 celkova hmotnosť 750 kg už nebudem prispievať do štátneho rozpočtu každé dva roky,poplatok za absolvovanie STK a táto sociálna banda, hmh sorry politickí priatelia mi odpustia aj poplatky za užívanie niekoľko tisíc km diaľnic a rýchlostných ciest na Slovensku . Ak hmotnosť súpravy bude do 3500kg?! Sa zbláznili? Alebo ja? :3906: :28b7:
stat ta zbavil poplatkov za vozicek a este to ofrfles.hned by som to spoplatnil znova.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Seven549, nič nie je zadarmo. Ani tá skutočnosť o zrušení povinnosti absolvovať STK, a oslobodenie od platby úhrady za používanie diaľnic a rýchlostných ciest. Pretože, toľko nezmyselných poplatkov, čo nám za uplynulé dva a pol roka zaviedli, toto ma však dostalo do smiechu cez slzy.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

No ono toho príde este viac.my nemáme ani polovicu tych poplatkov čo je v západnej europe ale dobehneme to.este tak 5 rokov nech slovac pocuva aký sme neprisposobivy a zaostalý za západom a že to treba dobehnúť tak až potom budeme mať vyhrate.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných