Suzuki Vitara 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

tak urcite...

Moj Swift, kupeny ako novy, po pol roku uzivania vydaval kociarovite zvuky zo zadnej napravy. Podla autorizaku to nie je zavada a zakaznik sa moze postavit na hlavu. Tie Suzuki su fakt lacne plechovky, so vsetkou uctou k tej znacke. Vitara sa mi velmi paci, ale skuste na nej buchnut dverami a pochopite. S-Cross detto.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

K tomu zvuku pri zatvarani dveri to ma odradilo pri kupe Suzuki Vitara a kupil som Sportage...plechovkovy zvuk a hrubka dveri Škoda 120 LS :40bd:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

S akym zvukom sa zatvaraju dvere by bolo to posladné, čo by ma pri kupe noveho auta zaujimalo....

Na mojom aute je na každých dverach dvojité tesnenie a odporučam každému nalepiť na karoseriu nejaké dalšie tesnenie tam kde dolieha vrchny rám dverí a žiadne plechovkové zvuky počuť nebude...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

cobo77 a mna zas presvedcil 1,6 osvedceny stary motor v suzuki pred kupou hyundaia s gdi :) , o rozdiele nakupnych cien tragacov v porovnatelnej vybave radsej ani nenapisem
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Takže toto je názorný príklad tých "skvelých" záruk na nové auto. Pri probléme stací povedať "nepočujem" a "nevidím" a majiteľ auta sa môže postaviť aj na hlavu.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

gnagy ale ono si niekto to nove auto musi kupit aby sa z neho po rokoch stalo ojazdene :)

inak aj u mna pretiekol pohar a v autorizovanom servise uz moje dukaty nikto pocitat nebude
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Dep napísal:tak urcite...

Moj Swift, kupeny ako novy, po pol roku uzivania vydaval kociarovite zvuky zo zadnej napravy. Podla autorizaku to nie je zavada a zakaznik sa moze postavit na hlavu. Tie Suzuki su fakt lacne plechovky, so vsetkou uctou k tej znacke. Vitara sa mi velmi paci, ale skuste na nej buchnut dverami a pochopite. S-Cross detto.
- suzuki je lacná značka a na nič iné sa nehrá... a dvere - úplne normálne zvuky, žiadna lacnota v tom zvuku nie je... zato motor a prevodovka idú famozne. a tým myslím Famozne.

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní