Zbavenie sa Renaultu Fluence - benzin.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Z tohoto pohladu ako mas ty, je shit vsetko. A ja len prehrabavam shit a zistujem, co je mensi a co vacsi shit.

Uvediem ti priklad, renault ma vyhodu, ze moc nehrdzavie a je za par korun. Niektore 1.4ky tusim ani nemaju ten ich povestny presuvnik a variabilne casovanie. Takze taky megane grandtour 2 s nim moze byt skapaty a spotreba nemusi byt uzasna, ale na moje okresky to moze byt velke kombi za par korun s celkom slusnou spolahlivostou.

Take male grande punto, alebo bravo 1.2, 1.4 tiez nic moc ale za tie peniaze celkom dost muziky.

Na druhej strane, take swifty vidavam za nic moc cenu s nic moc najazdom, alebo sx4ky si drzia slusne ceny, lebo asi maju preco a su oblubene medzi ludmi, ktorym sa taka platforma hodi, ale u mna by to bolo uplne zbytocne cele 4x4.

Na japoncov som alergicky, lebo ked sa nejaka hrdzavejuca mazda, alebo bajny civic objavi, tak je to po tunerovi, co nevie co by pytal, za to ze to je mazda, toyota, honda a chce vytazit zo znacky, ale to ze nedal ani korunu do udrzby uz 4 roky nespomina.

Takze ja sa len rozhliadam po alternativach, co sa realne aj predavaju a hladam xo je mensi shit za rozumne peniaze.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: kazimir a 6 neregistrovaných