Octavia-ako otvorit prednu kapotu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

pochybujem, že nerozbiješ okno tým vankúšikom, a kde ho tak ešte zohnať.....jedine volať záchranný systém.....nech sa na to vysere a nech rozbije oblok.....čo sa sere, kúpi druhý....:-))
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo-roll »

strasne ma zaujima ako to cele dopadne dufam ze das vediet ...dost neprijemna situacia a sa cudujem ze nemyslel nikto na to ze sa z auta bude vyberat baterka ...divne
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

tomi6661 napísal:pochybujem, že nerozbiješ okno tým vankúšikom, a kde ho tak ešte zohnať.....jedine volať záchranný systém.....nech sa na to vysere a nech rozbije oblok.....čo sa sere, kúpi druhý....:-))
A preco by si nim mal rozbit okno? Ja nim bezne otvaram auta a este sa mi nestalo zeby sa rozbilo nejake okno a to sa po nafuknuti urobi riadna medzera ze cez nu mozes prepchat aj kluce s dialkovym ... a zohnat sa da hocikde napriklad berner ho ma za 35€ ... vies kolko stoji okno na octaviu II a kolko vymena?

A zachranny system mozes volat akurat tak z okna lebo ten skoncil v 1999 roku :d :D
marek86
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18.05.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek86 »

pozeram ze všetci tu chodia s takymi mudrostami ze normalny človek by asi nato neprišiel,že ,,otvor dvere,resp. kufor klučom,, to je za mudrost .však kazdy normalny človek to s tym klučom vyskuša aj bez Vašich rád,ale kedže tu piše a žiada o radu tak to s tym klučom asi nejde.
:3c90: čo sa da robit: 1.sklenárskou prichitkou stiahnut okno,aj je pravda ze to pojde tažko kedže je tam elektricke stahovanie a je predpoklad ze sa nieco podžube
2.skus to s tou baterkou,nemusiš je pripajat na orginal svorky stači štartovacie kable minus samozrejme na kostru auta a plus napriklad na štarter(samozrejme na PLUSOVU SVORKU,TEN HRUBY čERVENÝ KABEL) a potom otvorit normalne dialkovim
3. vyskušat neake finty s drotom ,složit gumu s okna a s háčikom s drotu vyskusat zatiahnut tiahelko na dverach,ale pochybujem to fungovalo na starych šrotoch ,neviem ako octavia
4.zožen neakeho autičkara,zlodejička a ten ti to za 20 euro otvori :
Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia-ako otvorit prednu kapotu

Príspevok od používateľa Roberbo »

..

..tak ten postup otvarania auta v tomto vlakne uz konecne nejak doladte :)..
(p.s. inak to info ostane len medzi nami, aby bolo jasno :28b7: )


..
a potom cez forum zacnite zas riesit, ako tie auta zabezpecit, kedze uz vsetci vieme, ako sa do nich dostat..
:40bd: :40bd: :40bd:
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

elephant napísal:
tomi6661 napísal:pochybujem, že nerozbiješ okno tým vankúšikom, a kde ho tak ešte zohnať.....jedine volať záchranný systém.....nech sa na to vysere a nech rozbije oblok.....čo sa sere, kúpi druhý....:-))
A preco by si nim mal rozbit okno? Ja nim bezne otvaram auta a este sa mi nestalo zeby sa rozbilo nejake okno a to sa po nafuknuti urobi riadna medzera ze cez nu mozes prepchat aj kluce s dialkovym ... a zohnat sa da hocikde napriklad berner ho ma za 35€..
No a si sa prezradil teraz..
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

A co take som prezradil?
Ze so otvoril niekolko sto aut? :d :D
tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

elephant napísal:
tomi6661 napísal:pochybujem, že nerozbiješ okno tým vankúšikom, a kde ho tak ešte zohnať.....jedine volať záchranný systém.....nech sa na to vysere a nech rozbije oblok.....čo sa sere, kúpi druhý....:-))
A preco by si nim mal rozbit okno? Ja nim bezne otvaram auta a este sa mi nestalo zeby sa rozbilo nejake okno a to sa po nafuknuti urobi riadna medzera ze cez nu mozes prepchat aj kluce s dialkovym ... a zohnat sa da hocikde napriklad berner ho ma za 35€ ... vies kolko stoji okno na octaviu II a kolko vymena?

A zachranny system mozes volat akurat tak z okna lebo ten skoncil v 1999 roku :d :D
Myslel som to obrazne, záchranný systém....napr. požiarnici, tý sa síce s tým nebudú baviť, alebo služba nejakej poisťovne, tak ako ti donesú benzín...:-))
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

elephant napísal:A co take som prezradil?
Ze so otvoril niekolko sto aut? :d :D
No hej..ale ved v pohode pokial ich neotváras cez noc niekde na sídliskách..
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

tomi6661 napísal:Myslel som to obrazne, záchranný systém....napr. požiarnici, tý sa síce s tým nebudú baviť, alebo služba nejakej poisťovne, tak ako ti donesú benzín...:-))
Tak ked uz tak to nie su uz poziarnici ale hasici a ty ti to ovtoria akurat tak sekerou alebo rozpinakom ... a ta sluzba poistovne sa vola asistencna sluzba ... sa mi zda ze si uviazol niekde v devatdesiatych rokoch s tou terminologiou :d :D
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

micko122 napísal:No hej..ale ved v pohode pokial ich neotváras cez noc niekde na sídliskách..
Aj nad tym som uz uvazoval :d :D ale pokial mi zato platia tak nemam dovod ... aj teraz som sa akurat vratil z otvaracky Audi A6 :2f93:
sylvester01
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.11.2009 18:27
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia-ako otvorit prednu kapotu

Príspevok od používateľa sylvester01 »

ahoj nemas kluce dvere odomknes normalne aj ked nemas baterku.take jednoduche.pokial ho nechces cajznut.sly
straponcek
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.12.2009 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa straponcek »

problem vyrieseny: rozbil som prave zadne okno ktorym som sa dostal dnu, otvoril kapotu, vysiel von, zalozil baterku a slavnostne odomkol auto. vymena skla ma stala 35EUR. vsetkym zucastneným riesitelom dakujem
dany99
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.10.2018 13:04
Zdieľať na Facebook

otevřeni kapoty Octavia 1

Príspevok od používateľa dany99 »

Zdar chlapi, tak dneska standartní problém Oct 1 combi 1.6 75kW, vybitá baterka, centrálem jsem to zamknul baterku vyndal a kapotu zabouchnul. Vždyť řidičové dveře odemknu potom klíčem...No určitě je tam nějaká blbá ochrana asi proti krádeži. Klíč jsem sice otočil o 45° ale cuplík vylezl sotva do půlky, takže průser. Zámek na kufru nefunguje. Tahání za bovden se mi zdálo drastické vzhledem k laku, tak jsem se spíš příkláněl k řešení oživit to přes baterku zespodu na altík a kostru.
Nakonec přišlo z nebe úplně jiné snažší řešení. cca 20 min a hotovo. zdvihnout auto přední spodní kryt (já mám na benzínu jen ten) dát dolů 4x torx. Krásně se dostanete s rukama mezi chladičem a vrtulema nahoru až k zámku kapoty stačí trefit správnou páčku do boku tuším do prava a cvak kapota je vaše...to je vše nejdýl trvalo zvednutí auta a ty čtyři šrouby...snad jsem teď někomu pomohl

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných