Dlhodobý prenájom vozidiel má význam?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To vobec nie sú dohady ale istota jasného podvodu. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Cypka29 napísal:Zdravím.nech napíše niekto,kto s tým už skúsenosť má,lebo tieto dohady...
Ty mudrejsi zo zdravym rozumom maju len dohady.Ved chod do toho a daj potom vediet,poradis inym ako ich neo.ebat :4012:
ssy14792
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.09.2018 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ssy14792 »

ja by som do toho osobne nešiel. keď si chceš prenajímať vozidlo tak si zober operatívny lízing a máš to to isté a neodrbú ťa. samozrejme si musíš vybrať dobrú lízingovú spoločnosť. Ja som ako fyzická osoba zvolil leasplan (https://www.leaseplan.sk/) a som spokojný s ponukou ktorú mu ušili na mieru. Nechcem vravieť že sú najlepší, ale odorúčam... Takisto ale dobré podmienky ponúkajú už samotné značky automobiliek, aj financovanie a podobne. A najnovšie počúvam dobré recenzie aj na ČSOB a ich operatívny leasing. :3035:
Clasica
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.11.2018 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Clasica »

Ja som naletela,vy prosím nie. Ani len nezvazujte. Zaplatila som členstvo cca 600€ vo februári, potom som si z webu mala vybrať auto, nacenenie im trvalo týždeň a keď sa ozvali tak vyhovorka, že to auto sa už predalo.Ok vybrala som si ďalšie auto,bola to ta istá pesnicka. Potom som to vzdala, kúpila auto mimo nich. Pri ziadani členského naspäť mi pani povedala, že to sa nedá....niekomu sa žije.Prosim nič im neplatte....

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných