Poraďte - ktoré benzínové japonské auto na 70kkm ročne?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kedze si povedat nedas, skus sa do buducna kuknut na klokdje rond kanal na youtube, tam sa rozoberaju auta s vacsim najazdom a ich pripadne problemy, komplikuje to trochu holandsky jazyk, mozno najdes svoj dalsi sen, tu stale najdes iba skodovku , ale aj ine auta tocia kilometre po svete...nech je jak chce nech sluzi co najdlhsie bez problemov to co mas :2f93:
Naposledy upravil/-a bajo777 v 30.09.2018 08:28, upravené celkom 1 krát.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dany01
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 17.09.2009 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dany01 »

Tak či onak, jazdiť do práce 300 km tam a 300 km naspäť je čistý masochyzmus... Aj keby mi zlate dukáty dávali za prácu, nechcel by som. A keď už je to tak "super" práca ,čo žiadna robota nieje..., tak by som zvolil presťahovanie sa ku nej bližšie. To nieje hodné žiadnych peňazí , takto žiť....a keď si ochotný míňať toľké prachy za palivo, servis, čas v aute - si to zrátaj, či nieje rozumnejšie ísť cestou nového maleho autá.a k tomu zmeny práce, pripadne miesta bývania. Rozmýšľať nad starými autami pri tých ročných km... neviem, neviem
Držím palce , s Oct2. Dobre auto , len či na tvoje užívanie bude vhodná, s už tym nábehom..... Nová áno , ale takto budeš tiež do nej sypať prachy.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je na zamyslenie či vôbec čítate a ste v obraze k čomu sa vyjadrujete.Mne vychádza z celého veľká pochybnosť,pretože riešite vlastné a svoje postoje k veci.Ja by som robil,ja by som nerobil,a ja by som kúpil.....90% ľudí nevie vyriešiť vlastné problémy,zato vie dať kvalifikovaný názor ako by to mal urobiť iný človek.
300 km a keby dávali zlaté dukáty....žiaľ to nie je ojedinelý názor ale skôr väčšinový.Názor fatálnej väčšiny...ako sa nedá.Ĺudia ktorý si myslia že sa dá,a treba chcieť vtedy keď sa dá... sú už vonku.Možno prežijú neľahkú etapu učiť sa jazyk ako dánština a budú cestovať do práce 300 km,ale zrejme poznajú cieľ a dosiahnu ho.Aby potom tá istá väčšina doma sediacich mudrcov konštatovala...ako je tomu ľahko...platy sú tam 4500
Toto je obraz malej zaprdenej krajiny kde ľudia radšej kradnú doma,ako by urobili meter za prácou a žili čestne a vo fungujúcom prostredí,žiaľ až po opustení domoviny
Ak pán Nagy súhlasí,tému je čas uzavrieť,problematika sa vyriešila a nič ďalšie ani iné tu riešiť nie je potrebné.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Je to 150km do a 150km z práce, takže "len" 300km denne. 600km denne by som nedal.

Súhlasím s uzavretím.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Zamknuté

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 34 neregistrovaných