VW Golf IV , 1.6 sr 74kw - prasknute tesnenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Zadávateľovi asi už prasklo to TESNENIE a preto sa neozýva....
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

toto co je ????... ked ta napadne moznost, ze prasklo tesnenie pod hlavou, tak sa v civilizovanej krajine uz na tom vobec nejazdi !!!! a vybavujes si co najskor servis, dielnu a pod. .... a ak to ide inak, tak na tom nejdes ani do dielne, ale napr. odtah.....
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Citajuc prispevky mnohych rozumiem, preco je Slovensko diera. Doprial by som mnohym, aby ovladali anglicky jazyk a precitali si fora v anglickom jazyku. Ziadne blbe narazky a posmesky z toho, ze sa niekto nevie vyjadrit o svojom probleme. Ziadne vyvysovanie. Pretoze aj v civilizovanej krajine su ludia, ktori dokonca nezvladnu natankovat auto. Natankuje im obsluha. Je to sluzba a tovar,za ktory sa normalne plati.
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Viem po anglicky dosť dobre nakoľko robím v automotive a navštevujem anglické fóra a je to podobné ako u nás...ako chceš niekomu poradiť, kto nevie zadefinovať svoj problém ? Či sa mu telepatiou nabúraš do mozgu a vyčítaš čo ho trápi ? Aj k doktorovi keď prídeš tak mu porozprávaš o svojom probléme, nesadneš si na stoličku a nebudeš ticho, poprípade rozprávať odveci :2f93:
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Asi mam stastie na zahranicne fora, ktore navstevujem. Najlepsie fcd.eu. Jaaaj, tam sa plati mesacny poplatok, ak ho chces citat. Takze sito funguje.

Ine je, ak sa opravou auta zivis. Pride Ti do dvora pokazene auto (takze do dvora Ti pridu peniaze). Vyzenies si peniaze z dvora len preto, ze niekto nie je erudovany a nie je schopny presne odborne pomenovat problem? Ako lekar musis z pacienta vhodne sformulovanymi otazkami vytiahnut symptomy. Ak je defekt, na to sa pytat ani netreba. To je vidiet.
tuninka
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Aj ja viem po anglicky a na väčšinu problémov som našiel riešenie práve na zahraničných fórach alebo na youtube. Na youtube je super, že vačšinou môžeš prepnúť anglické titulky. Tak som raz opravoval vec podľa youtubera z Indie, ktorému som nerozumel ani slovo...alebo youtubera z Japonska. Niečo nájdeš v českých fórach, niečo v poľských, ruských, alebo fórach v angličtine. Všade sa nájdu odborníci, všade sú aj takí čo len vtípkujú a nikdy nič neporadia....a práve takíto zadávajú nezmyselné otázky a čakajú, že si každý na nich nájde čas, a bude im na 4 strany vypisovať, že ako problém riešiť, keď oni si nenájdu ani 2 minúty na to, aby problém popísali. Volakedy som prispieval na FixYa, ale práve kvoli tomuto som prestal...
Vážim si ľudí, ktorí nezištne poradia a predajú zadarmo niečo zo svojich vedomostí, ktoré možno pracným preštudovávaním fór získali a ešte si nájdu čas sa o svoje vedomosti podeliť....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nevedieť sa vyjadrovať odborne je jedna vec ale nevedieť sa vyjadriť vôbec alebo ak má dospelá osoba dotaz alebo opis problému na úrovni škôlkára je zas vec druhá . A volakedy platilo príslovie, že nemému decku ani vlastná mati nerozumejú. Opísať chybu ktorej riešenie je možno na deň laborovania, zopár slovami je dosť od veci . K doktorovi tiež neprídeš s tým že bolí ma ruka a potom mlčíš a doktor z teba tahá príznaky jak z chlpatej deky.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných