Audi A3 2009, Cukanie, vykon

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sillus
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.09.2018 18:37
Zdieľať na Facebook

Audi A3 2009, Cukanie, vykon

Príspevok od používateľa sillus »

Dobry den, dnes mi zacalo auto cukat, otacky idu hore bez problemov aj je to pocut no vykon tam je uplne maly...Ked som to dal do 3 tak k tomu este nieco zacalo klepat. Vedel by mi niekto poradit v com by to mohlo byt?

Audi A3, 1.9 TDI, 270 000Km
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z toho popisu ani konštruktér motora
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Milan nezdá sa Ti aj táto otázka ako z klubu "len aby sa niečo písalo"?
Nová registrácia, priblblá otázka...

vw-golf-iv-1-6-sr-74kw-prasknute-tesnenie-t74454.html
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Často premýšlam na čo myslia ľudia keď píšu otázku,lebo je jasné že je to nie je ich parketa a tak vec vysvetlia ako vedia.Ale otázka kde niet žiadneho opisu a ani náznak snahy problém akokolvek opísať aj keď full technicky zle,to sa dá jedine prečítať a viac s tým nestrácať viac energie než pisateľ otázky.Nezaslúži si ani takú krátku odpoveď.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hmm,na to som nemyslel.Ale nemyslím,bolo by to ponižujúco hlúpe,to nik nemá zapotreby
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

xentry (cviro?) presne si trafil klinec po hlavičke. Z veľa príspevkov to normálne kričí. Škoda, pamätám si na časy keď to tu bolo fórum s neskutočným rozsahom a teraz, škoda reči. Nakoniec veď aj ja sem chodím už len preto že ako maród nemám nič iné na robote...

Milan v zakladaní tém som si to ešte nevšimol ale príspevkov/rád ako z pomocnej školy tu už je za "4 Tatry 815"
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Taká je doba...ovšem aj to je pravda,že mnoho ozaj dobrých padlo a odišlo odtiaľto práve pre hlúposť časti ľudí,čo nutne musia všetko zkaziť a do každého vyrývať.Komu to presiahne prah tolerancia znášať útoky idiotov nevratne skončí.Tamže raz príde čas kedy vytvoria dominantnú väčšinu.Aj ja trávim stále väčšie percento času na inom fóre,naštastie tam tieto problémy neexistujú,lebo si ho treba platiť a v podstate sa človek stretá iba z kolegami vo fachu.Ja ten pomalý úpadok vidím...hold toto fórum je zadarmo a pre všetkých a na radáš ešte väčšina "operuje" z ilegality,už to samé dovoluje veľa vecí robiť bez hanby.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní