Hromadne schvalenie LPG systemu pre Fabiu III - iba 12€?

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zrejme resuscitácia fora. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

skôr posledný klinec do rakvy
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

wilz normalne sa pytam, ci s tym je problem, ci teda zaruka padne alebo sa da spravit montaz aj s tym aby zaruka ostala
nemam skusenost s tym ako sa potom k tomu stavaju, preto som myslel, ci niekto ma osobnu skusenost
aby som mal jasno v tom, ze kedy sa oplati nad LPG premyslat ci to je dobre nechat az potom ked zaruka uplynie
pretoze ked kukam na tie ceny pri tankovani a kolko by ma to vychadzalo na plyne to mi dalo takeho chrobaka do hlavy :41c2:
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

ked je auto este v zaruke, tak je potrebne sa dohodnut s predajcom, kde to auto bolo kupovane, ze jak sa ti k tomu postavia

ale moj nazor je taky, ze nemozu ti vziat zaruku na veci, ktore nie su bezprostredne nejako spojene s LPG a zase na LPG to dostanes zvlast zaruku od servisu, kde si ho das namontovat
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

lebo ta vizia setrenia ma laka, len nechcem potom mat s tym problem, ze cosi sa stane a zrazu nebude to mat kto riesit
ze budu od toho davat vsetci ruky prec
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

všetko je možné... autodielňa dá ruky preč lebo plyn a lpg dielňa tiež ...lebo "zlá kvalita plynu" (myslené ako záručná oprava). To sa reálne môže stať ( no napriek tomu mám aj ja lpg tragač :) )
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

moze sa to stat, akoze kadejake veci sa stavaju, ale aj nemusi, nevidim dovod preco by sa LPG dielna potom mala k tomu takto postavit

nejako by som to asi neriesil, popytal by som sa na to predajcu, co by mi on k tomu povedal, potom v servise, kde LPG montuju a rozhodol by som sa, ja osobne som za to ist do LPG, len to je vsetko vec nazoru a uhol pohladu :zg282:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci a furt kriesite tú mrtvolku?? :40bd: :40bd: :40bd:
Inak mohli by ste ísť do politiky - tak vela viet a stále o ničom. Aspoň keby to bolo o howne ale vy tlápete total o ničom.
Toto sa mi celkom podobá na tých smeráckych platených diskutérov. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných